ŚWIATOWY  DZIEŃ  PLUSZOWEGO  MISIA

W dniu 24 listopada 2017 roku biblioteka szkolna świętowała DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Uroczystość tę obchodzimy od 2002 roku, ponieważ w tym właśnie czasie minęła setna rocznica powstania maskotki w USA. Od wielu lat misie towarzyszą dzieciom na całym świecie, dodają im otuchy, pocieszają, łagodzą lęk przed samotnością. Z tej okazji w czytelni przygotowano gazetkę oraz wystawkę książek. Znalazły się na niej opowieści o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach, misiu Uszatku, Koralgolu i wielu innych. Ozdobą biblioteki były pluszaki różnej wielkości i koloru. Wystawę obejrzało wielu uczniów naszej szkoły. Przybyła również  grupa świetlików pod opieką p. Anny Muras. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały opowieści o misiach zaprezentowanych przez nauczyciela. Uwieńczeniem spotkania były prace plastyczne ulubionych pluszaków, które umieszczono na wystawie.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,