Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Rada Pedagogiczna

Dyrektor – Agnieszka Pindel

Wicedyrektor – Irmina Bieńkowska – geografia, wychowawca kl. VIIb

Wicedyrektor - Małgorzata Pawełas – j. angielski

Wicedyrektor – Tomasz Szadkowski – j. polski, nauczyciel wspomagający

 

Nauczyciele 2019/2020

 

Alfut Monika – pedagog, doradztwo zawodowe

Baran Dorota - nauczyciel wspomagający kl. IIe

Brodowska Teresa – biblioteka

Bruzda Marta – j. niemiecki

Czubak Marta – biologia, technika, wychowawca kl. Vg                         

Dalgiewicz–Ruchała Bogusława - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIb

Danek Monika – historia, wos, wdżwr.

Dębowska Monika - wychowawca świetlicy

Dobruk Katarzyna – religia

Domeradzka Katarzyna – j. angielski   

Drewnowski Andrzej – wychowanie fizyczne

Drewnowski Michał – wychowanie fizyczne

Dryblak Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIe

Dubiel Grażyna – pedagog

Duch Grażyna - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wychowawca kl. IIa

Dudar Anna – integracja sensoryczna

Dwojak Anna – wychowawca świetlicy

Dzienia Joanna – historia, wdżwr,  wychowawca kl. IVc

Dziurzańska Dorota – matematyka

Filipiak Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIe

Franczak Mirosława - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IId

Gawlińska Ewa – j. angielski, wychowawca kl. Vf

Gmurzyńska Beata – j. polski, wychowawca kl. VIIa

Golec Renata – j. polski

Goliszek Sebastian – plastyka

Grabowska Małgorzata – j. angielski           

Grodzicka Anna - nauczyciel wspomagający, wychowawca  kl. Vh

Grzelak Renata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Ic

Grzesiak Paulina - chemia

Jankowska Mądry Agnieszka – historia, wychowawca kl. Ve

Kamińska Urszula – j. polski, wychowawca kl. VIIc

Kardzis Paulina -  psycholog

Kędzierska Ewa – j. niemiecki, wychowawca kl. VIIe

Kępska Wanda – biblioteka

Kifonidis Marta – j. angielski

Kleniewski Rafał – wychowanie fizyczne

Kłosowska Anna – muzyka, j. polski, technika, wychowawca kl. VIIId

Kłosowski Dariusz - muzyka             

Korzeniecka Anna – matematyka, informatyka, wychowawca kl. VIIIa

Kosińska Alina – religia

Kozioł Małgorzata – terapia pedagogiczna

Kruszewska Ilona - nauczyciel wspomagający kl. IIIc              

Kulesza Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, stymulacja polisensoryczna, wychowawca kl. Id

Kurowska Emilia – j. angielski, wychowawca kl. IVb

Lipiec Ewelina – integracja sensoryczna

Lodzik Aneta - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca kl. IIIa

Maj Anna – wychowawca świetlicy

Majcher Renata – matematyka, wychowawca kl. Va

Majewska  Beata – j. polski, etyka, wychowawca kl. VIa    

Malinowska Anna – wychowawca świetlicy

Mariańska Sylwia - nauczyciel wspomagający kl. VIf

Matejek Karolina - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca kl. IIIf

Michalak Agnieszka - nauczyciel wspomagający kl. VIIa, technika

Mikusek Małgorzata – matematyka, wychowawca kl. Vd

Miścikowski Przemysław - religia

Muras Anna – trening umiejętności społecznych

Myśliwiec Magda – nauczyciel wspomagający kl. Vg

Nowacka Karolina – wychowanie fizyczne                 

Nurczyńska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna,  integracja sensoryczna, wychowawca kl. IIId

Odrzywolska Anna – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. VIf

Olszewski Mateusz – geografia, wychowawca kl. VIe

Opolska Anna – wychowawca świetlicy

Ostrowski Artur – historia, wos, edukacja dla bezpieczeństwa, wdżwr

Paczkowska Anna – j. angielski, wychowawca kl. Vb

Panasiuk Agnieszka – wychowawca świetlicy

Parol Joanna – nauczyciel wspomagający, wychowawca kl. VIg

Perka Paulina – matematyka, informatyka

Pęksa Dorota – wychowanie fizyczne

Pieczarka Iwona  - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIc

Pietruszka Elżbieta – informatyka, matematyka, wychowawca kl. Vc

Pikuła Elżbieta – matematyka, informatyka

Płocharczyk Rafał – religia, terapia pedagogiczna

ks. Protaś Piotr – religia

Przekora Agnieszka – j. polski, wychowawca kl. VId

Przygoda Dorota – edukacja wczesnoszkolna, gimn. korekcyjna, terapia ped., wychowawca kl. Ie

Rączkowska Marta - j. polski, wychowawca kl. VIb

Rucińska Hanna – j. polski, plastyka, wychowawca kl. VIIIb

Ryńska–Pieluchowska Izabella – wychowawca świetlicy

Sieczkowska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Ib

Skuza Marlena - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIb

Stecyna Wojciech – wychowanie fizyczne

Szczepańska Renata – fizyka, technika

Śliwińska Beata – j. angielski, wychowawca kl. VIId

Ślizowski Konrad – rehabilitacja

Tomaszewska Wanda - edukacja wczesnoszkolna, j. angielski, wychowawca kl. Ia

Tomczak Marzena – nauczyciel wspomagający kl. Id                

Tulin Cezary – wychowanie fizyczne

Turadek Agnieszka – matematyka, informatyka, wychowawca kl. VIc

Tyczyński Mariusz – wychowanie fizyczne

Walczuk Elżbieta – terapia pedagogiczna, nauczyciel wspomagający

Warchoł Anna - edukacja wczesnoszkolna, stymulacja polisensoryczna, wychowawca kl. IIIc

Wasilewska Katarzyna - psycholog

Wesling Teresa – logopeda

Wieczorek Paulina – przyroda, geografia, biologia, wychowawca kl. VIIIc

Wierzbicka Lidia – zajęcia rewalidacyjne

Wilczewska Justyna - nauczyciel wspomagający kl. IVb

Wiśniewski  Piotr – j. angielski, wychowawca kl. IVa

Wójcik Ewelina – nauczyciel wspomagający kl. IVc             

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:30
  piątek 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.