• Szkoła Podstawowa

• Dodaj trochę treści

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE UCZNIÓW SZCZEGÓŁY

• edb8683a-fef7-43b7-91f7-10614b0ff65d_f1400x900

Po kilku miesiącach przerwy 1 września 2020 r. rozpoczynamy w szkole naukę stacjonarną.
Ponieważ sytuacja epidemiczna spowodowana wrirusem SARS CoV-2 nie uległa zmianie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze będą odbywały się w wyjątkowych warunkach.

Do odwołania nie będą odbywały się uroczystości szkolne wpisane w coroczny kalendarz szkolny, w których uczestniczy cała społeczność szkolna oraz tradycyjne dni otwarte dla wszystkich rodziców naszych uczniów.

Od 1 września 2020r. obowiązują Procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.”, w których zostały opisane zasady zachowania i przestrzegania bezpieczeństwa sanitarnego przez wszystkich uczniów, pracowników i osoby z zewnątrz wchodzące do budynków szkoły i przedszkola.

Z procedurami Rodzice/Opiekunowie prawni zostaną zapoznani na zebraniach, a uczniowie na lekcjach wychowawczych.

Więcej informacji znajdziesz tu  obiady

• [obiekt Flash] -

Witamy na stronie

Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Orła Białego

• Szkoła z klasą
  • Szkoła w ruchu
  • Trzymaj formę
  • UODO
  • Szkoła młodych patriotów
  • Szkoła z misją
  •  "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"
  • Logotyp_akcji_Razem_na_Swieta

Misja Szkoły:

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi."

Jan Paweł II

"Jako <Szkoła z klasą> przyjazna dziecku, jesteśmy po to, aby nauczać, inspirować, kształtować postawy, nadawać kierunek działaniom; wspierać rodzinę w procesie wychowania i nauczania, tworzyć warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę indywidualnych możliwości uczniów, w oparciu o uniwersalny system wartości i kontynuowanie tradycji."

Wizja pracy Szkoły:

1. Rozwijamy wszystkie sfery osobowości uczniów.
  2. Dążymy do wyposażenia uczniów w wiedzę i umiejętności służące kształtowaniu kompetencji kluczowych.
  3. Wspieramy ucznia zapewniając mu pomoc pedagogiczno - psychologiczną i terapeutyczną.
  4. Uwrażliwiamy na potrzeby drugiego człowieka.
  5. Poprzez sukcesy i osiągnięcia rozwijamy poczucie własnej wartości oraz docenianie wartości innych; poznajemy wartość uczenia się.
  6. Uczymy samodzielnego rozwiązywania problemów w twórczy sposób.
  7. Obdarzamy się wzajemnym szacunkiem.

Co nas wyróżnia?

1. Kreatywny zespół nauczycieli, stale doskonalący swoje umiejętności zawodowe,
  2. Wysoki poziom nauczania,
  3. Bogaty pakiet zajęć dodatkowych,
  4. Zajęcia specjalistyczne dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych,
  5. Doskonałe warunki lokalowe,
  6. Kolorowe, dobrze wyposażone sale lekcyjne,
  7. Nowoczesne pracownie językowe i sale komputerowe.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,