Treść strony - 2 Misie

Święto Babci i Dziadka

Każdy Miś powinien:

opowiadać o wydarzeniach ważnych dla siebie i swojej rodziny

poznać daty Dnia Dziadka i Dnia Babci

poznawać wiersze i piosenki o babciach i dziadkach oraz krótkie opowiadania

zrobić dziadkom przyjemność poprzez nauczenie się dla nich wiersza i piosenek

przygotowywać wspólnie z nauczycielkami i innymi dziećmi uroczystość „Dla Babci i Dziadka”

wiedzieć w jaki sposób można pomagać osobom starszym

interesować się historią swojej rodziny i pracą zawodową i domową dziadków

opowiadać o babciach, prababciach, dziadkach, pradziadkach także o tych, którzy „odeszli”

współdziałać w zabawie na miarę swoich możliwości wiekowych, pozwalać bawić się swoją zabawką innym dzieciom

integrować się z dziećmi podczas wspólnej zabawy

czerpać radość z możliwości obdarowania bliskich samodzielnie ozdobioną niespodzianką

rozwijać motorykę małą poprzez rysowanie,kolorowanie,wycinanie,lepienie,stemplowanie,przyklejanie naklejek

sprzątać po sobie zabawki i uczyć się je segregować

czerpać radość z przygotowań i udziału w zabawie karnawałowej i uroczystości z okazji Święta Dziadków

Współpraca z rodzicami -ewentualne kontakty z nauczycielkami wg potrzeb

Godziny dostępności:

Wtorek godz.10:30 -11:30

Środa godz.11:30 – 12:30

Drodzy Rodzice

Przypominamy 19 stycznia tj. w czwartek jest w naszej grupie zabawa karnawałowa z sesją zdjęciową (zapraszamy dzieci w karnawałowych przebraniach).

Dnia 20 stycznia tj. w piątek na godz.10:30 zapraszamy na Uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka wszystkie Babcie i Dziadków najpierw na salę forum a potem do sali grupy.

Drogi Misiu

Zachęcam do zrobienia z pomocą najbliższych jeszcze jednej pracy plastycznej. Oto moja

propozycja