Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Pozostałe treści serwisu

Treść strony - Samorząd szkolny

wrzesień: wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do SU odbyły się 24 września 2020 roku, wzięło w nich udział ponad 20 kandydatów a zwyciężyły następujące osoby:
Radziwonowicz Oliwier 8e (111 głosów) - przewodniczący
Krajewski Filip 8b (98 głosów) - zastępca przewodniczącego
Marquitan Marcel 6g (85 głosów) - zastępca przewodniczącego
Boczkowska Lena (28 głosów) - zastępca przewodniczącego

grudzień: Samorządowy Kalendarz Świąteczny
4 grudnia: Mikołajki - uczniowie, którzy założyli czapki Mikołaja lub zmienili awatar na świąteczny byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek;
11 grudnia: uczniowie przesyłali ilustrację inspirowaną piosenką o tematyce świąt;
15 grudnia: #hotChristmasChallenge - uczniowie przesyłali swoje wersje najbardziej znanych piosenek świątecznych;
16 grudnia: ekologiczna choinka - uczniowie wykonywali ekologiczną choinkę z dostępnych w domach materiałów.
Efekty twórczej aktywności naszych uczniów zostały udostępnione na FB szkoły. Zainteresowanie tą akcją przerosło nasze oczekiwania. Dziękujemy!

luty: Tydzień Serdeczności (15-20lutego)
Uczniowie i nauczyciele przygotowali kartki z życzeniami dla swoich koleżanek, kolegów i innych nauczycieli. Wszystkie kartki pojawiły się na stronie FB szkoły.

marzec: Pierwszy Dzień Wiosny
Ponad sześciuset uczniów wzięło udział w quizie na platformie kahoot!. Pytania w quizie Odwołujemy zimę dotyczyły historii naszej szkoły, aktualności i ogólnej wiedzy o nadchodzącej wiośnie.

Opiekunowie SU
Marta Bruzda