Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Treść strony - Aktualności

• sekretariat
Drodzy Rodzice,
przypominamy, że wszystkie dokumenty????✉️, prosimy składać do urny ????wystawionej przy wejściu.
Dokumenty po 4️⃣8️⃣ godzinach zostaną wyjęte z urny i przekazane odpowiedniemu pracownikowi. Po zapoznaniu się z dokumentami odpowiedni pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie???????? lub mailowo.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE DOKUMENTY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU W SEKRETARIACIE.
Wyjątkowo, w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki, po uprzednim telefonicznym kontakcie z pracownikiem sekretariatu, istnieje możliwość osobistego stawiennictwa w szkole.

Rodzicu, jeżeli masz potrzebę osobistej wizyty w szkole prosimy przyjdź sam bez dzieci. Osoby wchodzące do szkoły powinny zachować wszelkie środki ostrożności:
1. maseczka ochronna i własny długopis
2. pamiętaj o rękawiczkach, jeżeli ich nie masz zdezynfekuj ręce (przy drzwiach wisi dozownik z płynem do odkażania rąk),
3. zachowaj bezpieczną odległość,
4. zgłoś się do dyżurującego pracownika
Prosimy o zrozumienie i przestrzeganie powyższej informacji.

Rodzicu,
jeżeli chcesz przyjść i załatwić jakąś sprawę najpierw zadzwoń: 227755000, może uda się załatwić Twoją sprawę przez telefon.
Możesz też skontaktować się poprzez adres e-mail sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl
Zachęcamy do odwiedzania stron internetowych
➡️https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci