• łamigłówki mądrej główki - konkurs4

Świetlicowy konkurs „ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI”

28 listopada 2020r. odbył się w świetlicy konkurs „Łamigłówki Mądrej Główki”. Skierowany był do uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Wzięło w nim udział po pięciu uczniów z każdego ciągu klas. Zadania przygotowane przez panie nauczycielki A. Maj, I. Pawłowską oraz A. Panasiuk wymagały od uczniów dużej wiedzy oraz różnych umiejętności.
  • konkurs ogólnopolski Barwy jesieni7

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „JESIEŃ W OCZACH DZIECKA”

W październiku br. uczniowie uczęszczający do świetlicy szklonej pod opieką wychowawców pani Anny Maj i pani Iwety Pawłowskiej przygotowali prace konkursowe do V edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „JESIEŃW OCZACH DZIECKA”.
  • Dzieci prezentujące wykonane przez siebie prace.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Pod koniec września chętne świetliki, pod kierunkiem pań Ani i Agnieszki przygotowały prace plastyczne do XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Kalendarz 2021. Kolorowy świat wokół mnie: najpiękniejsza pora roku.
  • wycieczka na pocztę

Wycieczka na pocztę

7 października świetliki z wychowawcami p. A. Maj i I. Pawłowską odwiedziły Urząd Pocztowy celem wysłania kartek pocztówkowych z AKCJI POCZTÓWKOWEJ. Dzieci przed wyjściem na pocztę utrwaliły znajomość swojego nazwiska, imienia, adresu domowego i szkoły oraz prawidłowego adresowania listów.
  • akcja pocztówkowa.1

AKCJA POCZTÓWKOWA - wspieramy chorego Przemka w realizacji jego marzenia.

Przemek mieszka w Łodzi, lekarze zdiagnozowali u niego 23 choroby. Pomimo tego Przemek chce żyć normalnie pragnie podróżować, marzy o Australii. Przez swoje choroby nie zobaczy wielu miejsc, więc świat chciałby zwiedzać m.in. poprzez pocztówki. Przemek marzy o  pobiciu rekordu Guinessa.
  • zajęcia edukacyjno - profilaktyczne9

MASZ TĘ MOC!!! – zajęcia edukacyjne o charakterze profilaktycznym

W świetlicy szkolnej w oparciu o książeczkę autorstwa Agnieszki Frączek pt.: „Masz tę moc!”,zostały poprowadzone przez wychowawców: A. Maj i I. Pawłowską zajęcia edukacyjne o charakterze profilaktycznym.
  • dzień chłopaka 1

DZIEŃ CHŁOPAKA – uroczystość świetlicowa

30 września 2020r. w naszej świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Wychowawczynie Anna Maj, Iweta Pawłowska oraz Agnieszka Panasiuk przygotowały liczne konkursy oraz zabawy.
  • SPOTKANIE Z POLICJANTEM.14

SPOTKANIE Z POLICJANTEMW ŚWIETLICY

24 września 2020r. w ramach podsumowania tematu "Bezpieczna droga do szkoły", odbyło się w świetlicy szkolnej spotkanie z Policjantką z nowodworskiej Komendy Powiatowej Policji. Głównym celem spotkania było utrwalenie zasad prawidłowego korzystania z drogi.
  • wycieczka do lasu.3

„CZY JUŻ JEST JESIEŃ?" - WYCIECZKA DO LASU

W środę 23 września 2020r. dzieci z klas II i III uczęszczające na świetlicę szkolną wybrały się z wychowawcami na wycieczkę do pobliskiego lasu Dębinka.

Celem wizyty w lesie, było sprawdzenie, czy "Pani Jesień" już zawitała.
  • Ulotka dla Nadii akcja charytatywna

AKCJA CHARYTATYWNO – EKOLOGICZNA „ZBIERAMY ZAKRĘTKI – POMAGAMY NADII !!!”

21 września 2020 roku w świetlicy szkolnej kolejny raz rozpoczynany szkolną akcję charytatywno – ekologiczną.

Pomagamy chorej na autyzm dziewczynce, poprzez gromadzenie zakrętek, które zostaną zamienione na rehabilitację a dokładnie na turnus rehabilitacyjno – logopedyczny.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,