Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji:

Przejście do sekcji

Treść strony - Rada pedagogiczna

Rada Pedagogiczna

Dyrektor – Agnieszka Pindel

Wicedyrektor – Irmina Bieńkowska – geografia

Wicedyrektor - Małgorzata Pawełas – j. angielski, wychowawca kl. VIIf

Wicedyrektor – Tomasz Szadkowski – j. polski, technika

 

Nauczyciele 2021/2022

 

Alfut Monika – pedagog, doradztwo zawodowe

Baran Dorota - nauczyciel wspomagający kl. Ib

Bruzda Marta – j. niemiecki

Czarnohuz Daniel - wychowanie fizyczne

Czubak Marta – biologia, przyroda

Danek Monika – historia, wos, wdżwr, wychowawca kl. Ve

Dębowska Monika - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIc

Dobruk Katarzyna – religia, trening umiejętności społecznych

Dobrzyńska Krystyna - wychowawca świetlicy

Domeradzka Katarzyna – j. angielski   

Drewnowski Andrzej – wychowanie fizyczne

Dryblak Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIa

Drzazgowska Elżbieta - matematyka

Duch Grażyna - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wychowawca kl. Ic

Dudar Anna – nauczyciel wspomagający kl. IIe

Dwojak Anna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIb

Dzienia Joanna – historia, wdżwr,  wychowawca kl. VIc

Filipiak Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Id

Franczak Mirosława - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Ie

Gawlińska Ewa – j. angielski

Gmurzyńska Beata – j. polski, wychowawca kl. IVd

Golec Renata – j. polski

Goliszek Sebastian – plastyka

Grabowska Małgorzata – j. angielski, wychowawca kl. Vb         

Grodzicka Anna - nauczyciel wspomagający, wychowawca  kl. VIIh

Grzesiak Paulina - chemia

Grzywacz Małgorzata – muzyka

Gutierrez-Maziarz Miriam – wychowawca świetlicy             

Jankowska Mądry Agnieszka – historia, nauczyciel wspomagający, wychowawca kl. VIIe

Józefowicz Marta - wychowawca świetlicy, doradztwo zawodowe

Kamińska Urszula – j. polski

Kardzis Paulina -  psycholog

Kędzierska Ewa – j. niemiecki

Kępska Wanda – biblioteka

Kifonidis Marta – j. angielski

Kleniewski Rafał – wychowanie fizyczne

Kłosowska Anna – muzyka, j. polski, technika, wychowawca kl. Va

Korzeniecka Anna – informatyka, matematyka, wychowawca kl. Vf

Kosińska Alina – religia

Kozioł Małgorzata – terapia pedagogiczna

Krasuska Justyna – nauczyciel wspomagający

Krowicka Iwona - biologia

Kruszewska Ilona - nauczyciel wspomagający kl. Vc,  trening umiejętności społecznych

Krzemińska Teresa – nauczyciel wspomagający kl. IId

Kulesza Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, stymulacja polisensoryczna, wychowawca kl. IIId

Kurowska Emilia – j. angielski, wychowawca kl. VIb

Kwestarz Anna – nauczyciel wspomagający kl. Vb            

Lipiec Ewelina – integracja sensoryczna

  1. Lis Sebastian – religia

Lodzik Aneta - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca kl. IIb

Maciak Magdalena – j. angielski, j. niemiecki, wychowawca kl. IVb

Maj Anna – wychowawca świetlicy

Majcher Renata – matematyka, wychowawca kl. VIIa

Majewska  Beata – j. polski, etyka, wychowawca kl. VIIIa    

Matejek Karolina – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIa

Michalak Agnieszka – technika, nauczyciel wspomagający kl. IVc

Mikusek Małgorzata – matematyka, wychowawca kl. VIId

Miścikowski Przemysław - religia

Myśliwiec Magda – nauczyciel wspomagający, j. polski, wychowawca kl. VIIg

Nurczyńska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna,  integracja sensoryczna, wychowawca kl. IIc

Odrzywolska Anna – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. VIIIf

Olszewski Mateusz – geografia, wychowawca kl. VIIIe

Opolska Anna – wychowawca świetlicy

Ostrowski Artur – historia, wos, edukacja dla bezpieczeństwa, wdżwr, wychowawca kl. IVa

Paczkowska Anna – j. angielski, wychowawca kl. VIIb

Panasiuk Agnieszka – wychowawca świetlicy

Parol Joanna – nauczyciel wspomagający, wychowawca kl. VIIIg

Pawłowska Iweta – wychowawca świetlicy

Perka Paulina – matematyka, informatyka, fizyka, wychowawca kl. IVc

Pęksa Dorota – pedagog

Pieczarka Iwona  - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca kl. Ia

Pietruszka Elżbieta – informatyka, matematyka, wychowawca kl. VIIc

Pikuła Elżbieta – matematyka, wychowawca kl. Vd

Płocharczyk Rafał – religia, terapia pedagogiczna

Pocheć-Mordaka Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Ib

Przekora Agnieszka – j. polski, wychowawca kl. VIIId

Przybyszewska Anna – nauczyciel wspomagający kl. Vd

Przygoda Dorota – edukacja wczesnoszkolna, gimn. korekcyjna, terapia ped., wychowawca kl. IIIe

Rączkowska Marta - j. polski, wdżwr, wychowawca kl. VIIIb

Rucińska Hanna – j. polski, plastyka, wychowawca kl. IVe

Ryńska–Pieluchowska Izabella – wychowawca świetlicy

Rzodkiewicz Karolina – wychowanie fizyczne

Skuza Marlena - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IId

Stecyna Wojciech – wychowanie fizyczne

Strawa Justyna - biblioteka

Szczepańska Renata – fizyka

Śliwińska Beata – j. angielski

Ślizowski Konrad – rehabilitacja

Tomczak Marzena – nauczyciel wspomagający kl. IIId                

Tulin Cezary – wychowanie fizyczne

Turadek Agnieszka – matematyka, informatyka, chemia, wychowawca kl. VIIIc

Tyczyński Mariusz – wychowanie fizyczne

Walczuk Elżbieta – terapia pedagogiczna, nauczyciel wspomagający

Warchoł Anna - edukacja wczesnoszkolna, stymulacja polisensoryczna, wychowawca kl. IIe

Wasilewska Katarzyna - psycholog

Wesling Teresa – logopeda

Wieczorek Paulina – biologia, geografia, przyroda, wychowawca kl. Vc

Wierzbicka Lidia – zajęcia rewalidacyjne

Wilczewska Justyna - nauczyciel wspomagający kl. VIb

Wiśniewski  Piotr – j. angielski, wychowawca kl. VIa

Witkowska Anna – informatyka

Woźnicka-Żołądek Justyna - nauczyciel wspomagający kl. VIIIf             

Wójcik Ewelina – nauczyciel wspomagający kl. VIc