Treść strony - Klasy 4-8

• wycieczka 4d

Wycieczka klasy 4d

W dniu 11 czerwca klasa 4d wybrała się na wycieczkę do Galerii figur stalowych w Pruszkowie. Jest to jedyna na świecie kolekcja wyjątkowych rzeźb wykonanych wyłącznie z recyklingu złomu stalowego. Kolekcja składa się z wielu figur przedstawiających postaci ze znanych filmów, seriali i bajek oraz modele samochodów i motocykle. Dodatkową atrakcją jest możliwość siadania za kierownicą wszystkich pojazdów, znajdujących się na ekspozycji. Galeria znajduje się na terenie czynnego złomowiska, które wyposażone jest w wielką wagę - skorzystaliśmy i wiemy, że całą klasą ważymy 940kg :)
W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na polanie w Roztoce na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Mieliśmy czas na zjedzenie drugiego śniadania na łonie natury.
Wycieczka była bardzo udana!

• wycieczka 4d