• Bal karnawałowy klas 4

Zabawa karnawałowa klas czwartych

W środę 5 lutego 2020 r. czwartoklasiści uczestniczyli w długo wyczekiwanym Balu Karnawałowym. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój, z każdą minutą pojawiało się coraz więcej kolorowych postaci. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana,...  nie sposób wszystkich zliczyć. Z uśmiechem na twarzy przystąpili do zabaw, tańca i śpiewu. Niektórzy już mają zadatki na prawdziwe gwiazdy parkietu. Powołana w czasie uroczystości komisja zaciekle obradowała nad wyborem najlepszej pary. Z racji wysokiego i wyrównanego poziomu, zadanie to było niezwykle trudne. Udało się jednak wyłonić Króla i Królową wieczoru, którzy tym tytułem będą się szczycić aż do kolejnego karnawału.

Wieczór możemy zaliczyć do jak najbardziej udanych, spędziliśmy go wspólnie w miłej, a zarazem rozrywkowej atmosferze. Kolejne nasze poczynania już niebawem.

Wychowawcy klas 4A, 4B i 4C

• Klasa 4A