• Zuzia rozczuliła Babcie i Dziadków

"Dzień Babci i Dziadka" w klasie IIe

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 03 lutego w klasie IIe odbyła się wspaniała impreza. Dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękny program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie  i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Był to humorystyczny program "Babacia i dziadek to czarodzieje", były też wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem, ale był też taniec funky oraz ruch  z muzyką. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, własnoręcznie przygotowanymi. Natomiast 04 lutego z tym samym programem dzieci wystąpiły w Domu Opieki "Marion" w Krubienie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Mamy nadzieję, że te dni na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Beata Filipiak

Dorota Baran