Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

wyświetl galerię w Cooliris
 • Występ artystyczny dzieci z Ia

Wigilijne spotkanie w klasie I a

Tuż przed Bożym Narodzeniem w klasie I a odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem dzieci, rodziców i wychowawcy. Rozpoczęło się występem artystycznym dzieci. Potem całe rodziny wspólnie tworzyły unikatowe niepowtarzalne bombki podczas warsztatów plastycznych. Powstały prawdziwe dzieła sztuki. Na koniec św. Mikołaj obdarował dzieci pięknymi prezentami...
wyświetl galerię w Cooliris
 • Zwiedzanie fabryki

Wycieczka do Fabryki Bombek w Wołominie.

Klasy Ia  i Id  odwiedziły Fabrykę Bombek w Wołominie. Dzieci miały ogromną frajdę spotkania świętego Mikołaja, który oprowadzał je po fabryce. Dzieci obserwowały cały proces wytwarzania bombek choinkowych: dmuchanie, srebrzenie, malowanie. A podczas warsztatu każdy miał możliwość wykonać swoją własną niepowtarzalną...
wyświetl galerię w Cooliris
 • pan w czapce Elfa podaje przepis na pierniczki

Czym pachną Święta, czyli warsztaty pieczenia pierników

Dnia 17. 12 2019 r.  klasa 1 b uczestniczyła w warsztatach kulinarnych w Galerii, na ulicy Miłej.
Dzieci przyrządzały własnoręcznie ciasto, z którego potem piekły pierniki. Wszystkim towarzyszyły  niezwykłe emocje...
wyświetl galerię w Cooliris
 • Juz za chwilę...

"W oczekiwaniu na nadejście Bożego Dzieciątka" w klasie 2e

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy nam nie tylko w gronie najbliższej rodziny. W szkole staramy się stworzyć równie podobny klimat, aby czas nadejścia Bożego Dzieciątka był wypełniony radością i miłością...
wyświetl galerię w Cooliris
 • 2e tworzy

"Warsztaty bożonarodzeniowe " w 2e

9 grudnia odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe uczniów, rodziców i babć klasy 2e. Podczas spotkania powstały piękne bałwanki, choineczki, wieńce i lampiony. Nasze wytwory przeznaczyliśmy na szkolny kiermasz i na dekorację sali lekcyjnej. Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i...
 • Spotkanie świątecznie uczniów klasy 8c

Popołudniowe spotkanie wigilijne w klasie VIII c

19 grudnia odbyła się w naszej klasie ” wigilijka” czyli spotkanie przedświąteczne. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy i kosztowaliśmy słodkości przygotowane przez uczniów. Oby ten rok w szkole był dla nas stale tak pełny radości.

 • uczniowie w ławkach na scenie

Jasełka u Iskierek

18 grudnia późnym wieczorem  klasa 3a zaprosiła najbliższych na przedstawienie jasełkowe pt  „Klasa 3 i cud bożego narodzenia”. Dzieci z ogromnym przejęciem przedstawiły historię pewnej rozbrykanej klasy, której uczniowie dzięki Bożemu Narodzeniu zmieniają swoje zachowanie i przekonują się co jest najważniejsze w życiu . Rezygnują z ofert diabełka i wyruszają z aniołkami do żłóbka, w którym pojawiła się „Maleńka miłość”.
 • fragment lektury (1)

Zajęcia terapeutyczne  z rodzicem – pedagogiem

Kolejny raz mieliśmy przyjemność gościć w naszej klasie 3a mamę  Madzi- panią Kasię- pedagoga- terapeutę, która przeprowadziła niezwykle ciekawe i pouczające dwugodzinne zajęcia dotyczące przeciwdziałania agresji. 

Wstępem do dyskusji była czytana przez naszego gościa historia chłopca, który doświadczał różnego rodzaju agresji rówieśniczej pt „Słup soli”.
 • rodzice i dizeci wykonują ozodby choinkowe

Warsztaty dekoratorsko-plastyczne w 3a

Wieczorem 9 grudnia w sali 134 zapanował niezwykły gwar i ruch. Klasa zapełniła się rodzicami i uczniami , którzy ochoczo przystąpili do wspólnego dekorowania sali. Tatusiowie wysoko na oknach zawieszali girlandy, a mamy prowadziły warsztaty plastyczne. Wspólnie wykonywano ozdoby świąteczne. Część  z nich trafiła na kiermasz bożonarodzeniowy, niektóre ozdobiły klasową choinkę.
 • zwiedzanie pomieszczeń kliniki

Moje zdrowie, moja siła –wielka moc

Klasy 3a i 3d realizując zagadnienia z międzynarodowego projektu edukacyjnego „Moje zdrowie, moja siła, wielka moc” odwiedziły klinikę stomatologiczną na Osiedlu Młodych an-kaDent.

Uczniowie klas trzecich poznali zasady pielęgnacji jamy ustnej, potrzebne do tego przedmioty. Obejrzeli gabinety, pracownię rtg.
 • Klasa 8 c w kinie

Klasa 8c w kinie i na kręglach

Z okazji Mikołajek uczniowie klasy 8 c wybrali się w środę 11 grudnia do kina na film „1800 gramów”. Po filmie uczniowie udali się na kręgle. Kręgle, to prosta i przyjemna zabawa, a jej ogromną zaletą jest możliwość gry z grupą znajomych i nutka rywalizacji.
 • 3 cała klasa z maskami

Spotkania w Zamku Królewskim

W grudniu klasa 3a zakończyła  cykl lekcji muzealnych w Zamku Królewskim w  Warszawie.

Spotkanie pierwsze (listopadowe), to lekcja historii dotycząca postaci syna Zygmunta III Wazy –Władysława IV, którego pasją był teatr. Dzieci  wysłuchały ciekawostek z życia króla, obejrzały scenkę teatralną , zwiedzały podziemia zamku i  oglądały portrety władców polskich. Na zakończenie spotkania uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Uwieńczeniem wycieczki było zwiedzanie Stadionu Narodowego.
 • dzieci tańczą w parach

Bal andrzejkowy dla klas pierwszych

Tradycją naszej szkoły jest wspólne obchodzenie andrzejek. Tuż przed świętem  Andrzeja patrona panien odbywa się u nas bal i wróżby. Tym razem trzy wiedźmy i jedna czarna kotka przywitały dzieci oraz przybliżyły ludowy rodowód wróżb andrzejkowych. Potem impreza nabrała tempa. W gorących i znanych rytmach muzycznych rozpoczęła się zabawa.
 • MY i Wiki Gabor

Wizyta klas 2e i 2d w TVP

26 listopada uczniowie klasy 2e i 2d zwiedzali siedzibę Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza w Warszawie. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak wygląda praca w Telewizji oraz obejrzeć „od kuchni” studia nagrań i pomieszczenia reżyserskie.  W trakcie zwiedzania gmachu zobaczyliśmy między innymi studio programu „Pytanie na śniadanie”.
 • Uczniowie 8a przed Centralnym Domem Technologii

Wycieczka klasy 8a do Warszawy

Dnia 26 listopada 2019 r. uczniowie klasy 8a wybrali się na wycieczkę do Domu Zagadek oraz uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych "O czym śnią roboty?" w Centralnym Domu Technologii w Warszawie.
 • Klasa 7b w Centralnym Domu Technologii w Warszawie

Wycieczka klasy 7b do Centralnego Domu Technologii w Warszawie

Dnia 26 listopada 2019 r. uczniowie klasy 7b uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych "Zakodowany świat przyrody" oraz "Świat 3D" w Centralnym Domu Technologii w Warszawie.
 • Uczniowie przed budynkiem Centrum Nauki Kopernik

Wycieczka klasy 8c do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Dnia 14 listopada 2019 r. uczniowie z klasy 8 c wzięli udział w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Jest to interaktywna wystawa, na której znajduje się około 340 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych oraz Teatr Wysokich Napięć.
 • Integracja grupy.

Klasa Ia i Id z wizytą w Dyniolandzie

Uczniowie klas pierwszych integrowali się podczas wycieczki do Dyniolandu w Wieliszewie. Chociaż pogoda nie dopisała, wszystkie zaplanowane atrakcje odbyły się. Dzieci wędrowały po polu dyniowym, podziwiając różnorodność tego gatunku
 • Wykopki

"WYMYSŁY POD LASEM"

29 października uczniowie klas 2d i 2e wybrali się na "Dzień ziemniaka" na "Wymysły pod lasem", do gospodarstwa agroedukacyjnego. Poprzez dramę, w której czynnie uczestniczyliśmy poznaliśmy historię uprawy ziemniaka.
wyświetl galerię w Cooliris
 • Uzasadniamy swoje zdanie

Wycieczka do Muzeum Historii Żydów Polskich Pollin  

Nasza wycieczka do Muzeum Historii Żydów Polskich Pollin odbyła się 25 października 2019 roku. Spod szkoły wyjechaliśmy autokarem do Warszawy około godziny 11.30. Gdy dotarliśmy na miejsce, poszliśmy jeszcze na mały spacer.
wyświetl galerię w Cooliris
 • uczniowie przy monitorach w Reckitt Benckischer

3a w Reckitt Benckischer

21 października Iskierki z 3a na zaproszenie taty Kai wybrały się do pobliskiego zakładu produkującego środki czystości – Reckitt Benckischer. W asekuracji mamy Kacpra i pani Anety, podążały za przewodnikiem, ubrane w kamizelki odblaskowe i okulary ochronne. Poznawały tajemnice największej w Europie, a drugiej na świecie fabryki środków piorących.
wyświetl galerię w Cooliris
 • makieta do lektury grupa 1

Realizacja zadania z programu edukacyjnego "Czytam z klasą" w 3a

W zespołach zadaniowych uczniowie klasy 3a tworzyli makiety do lektury "Dzieci Z Bullerbyn". Efekty pracy grup zaprezentowano kolegom z innych klas.
wyświetl galerię w Cooliris
 • dzieci przy plakacie

Wycieczka Orlików i Iskierek do Teatru Rampa

17 X 3a i 3d wybrały się na wycieczkę do Warszawy. W Teatrze Rampa obejrzeli spektakl muzyczny „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Dzieci pierwszy raz miały do czynienia z musicalem. Wspaniała gra aktorska, piękne piosenki oraz zaskakujące efekty wizualne sprawiły uczniom ogromną radość.
wyświetl galerię w Cooliris
 • Plan Płockiego ZOO

Jesienne wycieczki 5A i 5F

Jeden z ciepłych jesiennych dni klasy 5a i 5f spędziły w Płockim ZOO. Podczas zajęć poznały zwierzęta
z różnych stron świata. Lekcji towarzyszył pokaz zwierząt z możliwością ich dotykania i głaskania.
Uczniowie mogli przywitać się z karaluchem, jaszczurką, wężem, dotknąć...
wyświetl galerię w Cooliris
 • Klasa 8 c w Centralnym Domu Technologii w Warszawie (6)

Wycieczka klasy 8c do Centralnego Domu Technologii w Warszawie

W dniu 22.10.2019 r. uczniowie klasy 8c pojechali na warsztaty edukacyjne „Świat 3D” do Centralnego Domu Technologii w Warszawie. Centralny Dom Technologii to...
wyświetl galerię w Cooliris
 • przed-pomnikiem-M. Kopernika

Wycieczka do Torunia klas piątych

„Dla Torunia tym jest piernik, czym dla statku dobry sternik.”
W słoneczny, czwartkowy poranek (03. 10. 2019 r.) uczniowie klas Vg, Vd i delegacja klasy Vc wyruszyli w podróż do pięknego Torunia.
Wizytę w mieście rozpoczęliśmy od zwiedzania toruńskiego Planetarium, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć niezwykły film pt. „Wirująca Ziemia”. Uczniowie mogli zobaczyć, jak zmienia się wygląd nieba i układ gwiazdozbiorów...
wyświetl galerię w Cooliris
 • IMG_20190930_105118

Wycieczka do Pomiechówka klasy III e

30 września klasa III e z okazji Dnia Chłopaka pojechała pociągiem na wycieczkę do Pomiechówka. Najpierw były warsztaty przyrodniczo – techniczne: lepienie z gliny i darów jesieni; rozpoznawanie tropów, słuchanie ciekawostek...
wyświetl galerię w Cooliris
 • Dzień Chłopaka klas 4A i 4B

Dzień Chłopaka klas 4A i 4B

30 września 2019 r., z okazji Dnia Chłopaka, klasy 4A i 4B pojechały do Parku Trampolin "Stacja Grawitacja", aby wziąć udział w bardzo oryginalnej lekcji wychowania fizycznego. Do naszej dyspozycji były m.in. trampoliny, park linowy i baseny piankowe. Następnie udaliśmy się do kina, gdzie przed obejrzeniem...
wyświetl galerię w Cooliris
 • WYCIECZKA KLASY III E DO BE FITU

WYCIECZKA KLASY III E DO BE FITU

25 września III e wybrała się na wycieczkę rowerową do Be Fitu w Skierdach. W klubie dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych z instruktorem sztuk walki. Po zabawowej rozgrzewce przyszła pora na naukę. Pani Magda pokazała kilka chwytów samoobrony...
wyświetl galerię w Cooliris
 • IMG_20191001_105008

Zabawa 6a we wrotkarni Roller Disco

Dnia 1 października wybraliśmy się na wycieczkę do wrotkarni Roller Disco. Na miejscu każdy z nas otrzymał ochraniacze, kaski i oczywiście wrotki (dziewczyny różowe, a chłopcy czarne). Następnie instruktor przeprowadził z nami rozgrzewkę i już po niej mogliśmy wjechać...
wyświetl galerię w Cooliris
 • IMG_20190926_115238

Dzień Chłopca w 3a

Z okazji Dnia Chłopca Iskierki wraz z wychowawczynią zorganizowały klasowy wieczorek bajkowo-sportowy. Wspólnie bawiły się w salce zabaw, konstruowały niesamowite budowle, fortece zdobywanie piłeczkami. Po zabawie zaspokoiły apetyt pizzą- niespodzianką od rodziców, a następnie poznały bohaterów filmu...
wyświetl galerię w Cooliris
 • Wycieczka uczniów klasy VIII c do Domu Zagadek w Warszawie

Wycieczka uczniów klasy VIII c do Domu Zagadek w Warszawie.

W dniu 23.09.2019 r. uczniowie klasy VIII c wybrali się na wycieczkę do Domu Zagadek w Warszawie. To nowoczesna forma rozrywki polegająca na zabawie w różnych tematycznych pokojach i rozwiązywaniu szeregu zagadek logicznych...
 • Wycieczka do 2 Pułku Saperów

Wycieczka do 2 Pułku Saperów

6 września 2019 r. klasy 2a, 2d, 2e i 3e wybrały się na  pieszą wycieczkę do 2 Pułku Saperów, na obchody 75 rocznicy sformowania 2. Pułku Saperów w Nowym Dworze Mazowieckim.

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.