Igrzyska sportowe w świetlicy

W dniu 30.05.19 r. na boisku szkolnym odbyły się igrzyska sportowe dla dzieci uczęszczających na świetlicę. Impreza zorganizowana została w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka.
    Zawodnicy rywalizowali ze sobą w licznych konkurencjach sprawnościowych m. in. biegu w workach, wyścigach raków, podskokach z balonami. Dzieci mogły również sprawdzić swój refleks w biegu z piłką ping-pongową na łyżeczce oraz ćwiczyć spostrzegawczość i umiejętność pracy zespołowej podczas budowania wieży z patyczków. Na zakończenie jednymi z zadań było pokonanie toru przeszkód oraz przeciąganie liny.
    Zawody wzbudziły wiele pozytywnych emocji. Przebiegały w radosnej i miłej atmosferze, a każdy uczestnik przestrzegał zasad „fair play” i otrzymał słodką nagrodę.

Organizatorami igrzysk były : p. P. Kardzis, p. a. Opolska, p. J. Sobkowicz.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10