Akcja charytatywna w świetlicy

W okresie przedświątecznym organizowane są różnego rodzaju akcje charytatywne. Świetlica przygotowała kiermasz zabawek. Pieniądze z ich sprzedaży przekazaliśmy Fundacji „Dobra Fabryka”, która zajmuje się finansowaniem dożywiania i leczenia dzieci w krajach Afryki. Celem akcji było  zwrócenie uwagi na ubóstwo, które dotyka miliony dzieci na świecie. Zajęcia z edukacji międzykulturowej, filmy edukacyjne oraz prace plastyczne przyczyniły się do tego, że uczniowie chętniej włączyli się do akcji.Zrozumienie, okazanie miłosierdzia wobec człowieka, który cierpi z powodu głodu, chorób i braku wody, pozwala nam dowiedzieć się więcej o nas samych, dotrzeć do własnego wnętrza i poznać siebie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej szlachetnej akcji.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10