Teatrzyk Kamishibai

W dniu 14 stycznia 2019 r. odbyły się zaplanowane zajęcia czytelnicze w ramach cyklu spotkań pt.:” Moja przygoda z Basią”, w których uczestniczyły chętne dzieci z klas I uczęszczające do świetlicy szkolnej. Organizatorami przedsięwzięcia były panie: Wanda Kępska i Anna Maj. Goście specjalni: p. Agnieszka Sokołowska i p. Katarzyna Budzyniak z Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej, przeczytały „ Bajkę o Orle, który myślał, że jest kogutem” autorstwa Uli Ziober, napisaną na podstawie legendy północnoamerykańskich Indian. Na spotkaniu wykorzystano teatrzyk obrazkowy „Kamishibai”. Dzieci z uwagą wysłuchały zaprezentowanych tekstów i z dużym zaangażowaniem brały udział w dyskusji związanej z tematyką utworu. W drugiej części spotkania uczestnicy wykonywali prace plastyczne, później nastąpiła ich prezentacja. Na zakończenie dzieci otrzymały ozdobne zakładki, a także wykonano pamiątkowe zdjęcia.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10