Zielona szkoła w Mierkach na Mazurach

Prawdziwą „Mazurską Przygodę” przeżyli drugoklasiści z 2a i 2d przez 3 dni na zielonej szkole w ośrodku Kormoran w Mierkach na Mazurach.

Bogaty program rekreacyjno-sportowy zadowolił wszystkich. Dzieci miały zajęcia w szkole przetrwania w lesie, uczyły się rozpalać ognisko bez pomocy zapałek. W czasie indiańskiej gry terenowej uczyły się współdziałania i uważnego czytania instrukcji. Wesołe zabawy zespołowe, wyścigi, konkurencje sprawnościowe wywoływały salwy śmiechu. Był także aqua aerobic na krytym basenie i szalone pluski w ciepłej wodzie jeziora. Wiele wysiłku i odwagi wymagała od Iskierek i Orlików prawie 2 godzinna wyprawa kajakowa, zwłaszcza, że połowa śmiałków pierwszy raz trzymała wiosła w dłoniach.  Śpiewy przy ognisku, zabawy na boisku, dyskoteka nad jeziorem i poranne eskapady do lasu, a przede wszystkim bogate życie towarzyskie w ośrodku …to na pewno zostanie na długo w pamięci uczniów z 2a i 2d.

Dziękujemy opiekunom: pani Ewie i pani Magdzie za nieocenioną pomoc i ogromne serce okazywane dzieciakom z obu klas na każdym kroku.

Aneta Lodzik, Grażyna Nurczyńska i Ania Bieńkowska.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10