„Nie płacz koziołku” -  przedstawienie dla rodziców.

17 czerwca 2019 r Iskierki przygotowały dla rodziców niespodziankę. Od kilku tygodni, po przeczytaniu lektury Siergieja Michałkowa, uczyły się ról do przedstawienia „Nie płacz koziołku” . Nietypowe miejsce wystawienia sztuki -  bajecznie kolorowa sala zabaw, stwarzało pole do popisu dla wyobraźni aktorów. Salka oferowała wspaniałą scenografię, rekwizyty, dobre nagłośnienie, kanapy- pufy dla tłumnie zgromadzonej widowni.

Dzieciaki stanęły na wysokości zadania. Pięknie recytowały, śpiewały, łącząc muzykę z ruchem scenicznym. Rodzice zadbali o proste acz sugestywne kostiumy, poczęstunek u koziołka. Nie szczędzili braw małym artystom. Na zakończenie spotkania rodzinnego Iskierki ofiarowały własnoręcznie namalowane obrazy z kwitnąca łąką.

Gratuluję występu Iskiereczki.

Wychowawczyni Aneta Lodzik