Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

 • -

Wycieczki klasy II f

Wycieczka II f

Dnia 8 listopada klasa 2 f pojechała na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie odwiedzili Zamek Królewski w Warszawie oraz Manufakturę Czekolady. Podczas warsztatów w Zamku – uczniowie dowiedzieli się „Jak liczyli Rzymianie?”, zwiedzili część sal zamkowych. W manufakturze wykonali własnoręcznie czekoladę, degustowali smak mlecznej czekolady oraz obejrzeli prezentację multimedialną o wytwarzaniu czekolady z ziaren kakaowca. Wycieczka była bardzo udana.

Tekst: Karolina Matejek

Foto: Karolina Matejek i Justyna Sobkowicz

 

Wycieczka na Komendę Powiatową Policji

Klasa II f 6 listopada wybrała się na Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Uczniowie zwiedzili sale wykładową, wykonywali odciski palców , zwiedzili celę więzienną oraz mieli możliwość odbeczenia policyjnego radiowozu. Naszym przewodnikiem podczas naszego spotkania był Rzecznik Prasowy Policji  - Pan Szymon Koźniewski. Uczniowie na koniec spotkania za prezentowaną wiedze i postawę zostali nagrodzeni odblaskami .

Tekst i foto: Karolina Matejek

 

Spotkanie z Policjantem

30 października na prośbę Szkolnego  Rzecznika Praw Ucznia w ramach działań profilaktycznych do szkoły został zaproszony Policjant – Rzecznik Prasowy Policji p. Szymon Koźniewski. Podczas spotkania uczniowie klas I-III dowiedzieli się jak przestrzegać zasad bezpieczeństwa na drodze, o konieczności noszenia odblasków i zapinania pasów bezpieczeństwa podczas drogi. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Tekst i foto: Karolina Matejek

 

Wizyta u dentysty

16 października klasa II f udała się na wizytę do stomatologa do Przychodni AnKaDent . Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość obejrzenia gabinetu rentgenowskiego, mieli możliwość wykonania bezpłatnych przeglądów dentystycznych, wysłuchali pogadanki o zawodzie i pracy stomatologa. Na koniec spotkania dzieciom zostały wręczone upominki .

Tekst i foto: Karolina Matejek

 

 

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.