2a na ścieżce dydaktyczno-rekreacyjnej w Pomiechówku

W październikowy pogodny dzień Iskierki pod czujnym okiem opiekunów pojechały pociągiem do Pomiechówka. Nowo otwarta ścieżka dydaktyczno-rekreacyjna wzbudziła ogromny entuzjazm drugoklasistów. Poznawały ciekawostki z życia roślin i zwierząt, w naturalnym środowisku wyróżniały warstwy lasu, obserwowały jakie rośliny i zwierzęta można w nich spotkać, obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią. Większość czasu jednak pochłaniała zabawa na bezpiecznych, drewnianych placach zabaw i urządzeniach wymagających wspinania, zręczności, współpracy.  Najwięcej radości sprawiła dzieciom wędrówka wśród koron drzew po ruchomych , wiszących mostach. Po kilku godzinach nauki przez zabawę i doświadczanie, pełni wrażeń uczniowie klasy 2 a wrócili do szkoły.

Aneta Lodzik

wyświetl galerię w Cooliris