Szkolny "Talent show"

11.06. 2019 o godz. 8.30 na hali sportowej odbyła się gala konkursowa szkolnego konkursu "Mam talent". 11 młodych artystów zaprezentowało swoje umiejętności. Jurorami byli uczniowie, którzy oglądali występy koleżanek i kolegów. Na zakończenie gali każde dziecko mogło oddać głos na swojego faworyta.

Spotkanie rozpoczęło się od podziękowania i nagrodzenia uczniów, którzy angażowali się bardzo w prace Samorządu Uczniowskiego. Opiekunowie podziękowania skierowali do Julii z kl.3b, Zuzanny z 4f oraz Filipa z 6b. Następnie odbyły się prezentacje uzdolnień uczestników konkursu, a po ich zakończeniu, klasy udały się na głosowanie.Dużą atrakcją spotkania był występ klasy 2b, która zaprezentowała przygotowany  pod kierunkiem wychowawczyni – p. Bogusławy nowoczesny układ taneczny.O godz. 13.00 po podliczeniu wszystkich głosów, odbyło się ogłoszenie zwycięzcy i nagrodzenie wszystkich jedenastu uczestników. Dyplomy oraz nagrody wraz z Samorządem Uczniowskim wręczyła Pani Dyrektor Irmina Bieńkowska.

Bardzo miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego "Mam talent " został Mateusz Misiewicz z kl.7c. Serdecznie gratulujemy!
Organizatorami " Mam talent" byli: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: p.Kasią i p. Wojtkiem oraz nauczycielki: p. Wanda Kępska, p. Izabella Ryńska- Pieluchowska, p. Anna Dwojak.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10