"W świecie baśni"

21 stycznia roku odbył się konkurs wiedzy o baśniach – „W świecie baśni”, który został przygotowany przez p. Magdę Myśliwiec, p. Urszulę Kamińską oraz p. Annę Grodzicką. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV. Każdy z zespołów reprezentowali trzej zawodnicy.

Celem zmagań było zmobilizowanie uczniów do czytania wartościowej literatury, sprawdzenie stopnia znajomości baśni oraz rozbudzenie w uczniach pasji czytania. Baśnie mają za zadanie wpajać wartości, takie jak: uczciwość, życzliwość, odpowiedzialność, sprawiedliwość i szacunek, które są podstawą funkcjonowania każdego człowieka.

Poziom wiedzy był bardzo wyrównany. Zmagania toczyły się o każdy, słodki punkt.

I miejsce przypadło klasie 4h, drugie klasie 4c, a trzecie klasie 4e. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone. Wszystkim uczestnikom gorąco GRATULUJEMY!! I zapraszamy za rok!

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10