Sukcesy naszych wokalistek na festiwalu kolęd

Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku, nasza szkoła – podstawowa i odziały gimnazjalne - była reprezentowana na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Nasielsku. I podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz, reprezentanci szkoły zajęli wysokie pozycje, gdyż zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny, a przy tym wyszli ze schematów i utartych „dróg” wykonywania utworów kolędowych. Pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła Małgorzata Odrzywolska z kl. 4g, drugie natomiast Zosia Sosińska z kl. 6a. Pozostali uczestnicy także dali z siebie wszystko, a ich występy były wysoko oceniane przez publiczność.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, iż mogliśmy wyjechać i reprezentować Zespół Szkolno-Przedszkolny. Mamy wielu utalentowanych uczniów, których warto i trzeba pokazywać szerszej publiczności.

Rafał Płocharczyk

wyświetl galerię w Cooliris