Konkurs plastyczny

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Międzynarodowym konkursie plastycznym  Wolność jest w nas!   Dumni ze swojej Niepodległej!

W ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości zapraszamy do udziału w VIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży do lat 16 pt. WOLNOŚĆ JEST W NAS! Dumni ze swojej Niepodległej!  pod Patronatem Honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z udziałem dzieci i młodzieży ze wspólnot polonijnych całego świata

Konkurs zorganizowany został przez Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II w ramach autorskiego projektu pod nazwą

Tytuł Konkursu nawiązuje do nauczania św. Jana Pawła II, patrona Fundacji, który swoją Ojczyznę darzył miłością szczególną, a do swoich Rodaków mówił: „Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich tysiącleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej.”

Kierowani tymi ideami pragniemy, aby uczestnicy konkursu, poprzez twórczość plastyczną, wyrazili swoją miłość do Ojczyzny,podziw dla znaczących w dziejach Polski postaci lub wydarzeń historycznych oraz szacunek do symboli narodowych: biało - czerwonej flagi i orła białego.

Format A-3

Technika- dowolna

Termin oddawania prac:  do 7 listopada (do 11.11 trzeba przesłać do Bydgoszczy, decyduje data stempla pocztowego) można wysłać indywidualnie- inf w regulaminie i na stronie Fundacji)

OG - 22 775 32 10