Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Wyniki konkursu „Nie tylko dla przyrodników”

I miejsce Krzysztof Michalak IV h

II miejsce Weronika Spalik VIII b

III miejsce Tomasz Kownacki IV h

Wyróżnienia: Jan Kaczmarczyk IV d, Julia Grodzicka IV d, Marta Zalewska IV h

Konkurs „Z technologią w świat nauki”

Grupa uczniów z klasy VI e– Szymon Kifonidis, Aleks Marczuk i Piotr Witkowski pod opieką nauczyciela przyrody Pani Pauliny Wieczorek, wzięli udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. 

Laureaci konkursu bożonarodzeniowego Samorządu Uczniowskiego: "Kartka świąteczna"

Amelia Krajewska kl.Ia
Kaja Mostowska kl.IIa
Mikołaj Szeskazkl.IIc

Gratulujemy!

KONKURS PRZYRODNICZY „CO W PUSZCZY PISZCZY”

Regulamin konkursu wiedzy o Puszczy Kampinoskiej

„Baśnie, podania i legendy Mazowsza w komiksie” IV edycja

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego, którzy dobrowolnie zadeklarują w nim swój udział.

Głównym celem Konkursu jest wyłonienie najciekawszego komiksu utworzonego na podstawie powszechnie znanych i opublikowanych baśni, podań i legend Mazowsza.

Oszałamiające wyniki zbiórki – akcja „Nakarm Brzuszka II”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

SKW

"EkoWalentynki 2019 - czyli kochamy recykling!”

W dniu 14.02.2019 r.  w naszej szkole kolejny raz odbyły się EKO-Walentynki czyli akcja Kochamy Recykling. EkoWalentynki to okazja do pokazania swojej miłości, do Ziemi o którą powinniśmy dbać każdego dnia, np. poprzez takie drobne działania, jak zbiórka selektywna zużytych baterii i elektro-odpadów. Na każdego kto przyniósł do szkoły zużyte baterie oraz sprzęt elektroniczny i elektryczny czekały walentynkowe słodkości.

"W świecie baśni"

21 stycznia roku odbył się konkurs wiedzy o baśniach – „W świecie baśni”, który został przygotowany przez p. Magdę Myśliwiec, p. Urszulę Kamińską oraz p. Annę Grodzicką. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV. Każdy z zespołów reprezentowali trzej zawodnicy.

Konkurs dla uczniów klas IV-VIII „Nie tylko dla przyrodników”

Konkurs polega na wykonaniu planszy edukacyjnej związanej z naukami przyrodniczymi.
wyświetl galerię w Cooliris

Akcja- EkoWalentynki 2019

W lutym 2019 rusza IX edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!". W Dniu Zakochanych - 14 lutego 2019 zainaugurujemy naszą akcję rozdając lizaki w kształcie serca, a to wszystko w zamian za przynoszone zużyte baterie oraz drobny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

KONKURS ANGIELSKO-PLASTYCZNY „CHRISTMAS TREE”

W grudniu odbył się konkurs bożonarodzeniowy dla uczniów klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej choinki z dowolnych materiałów. Na konkurs wpłynęło około 80 prac. Wszystkie były bardzo piękne i pomysłowe. Organizatorzy postanowili nagrodzić twórców 42 najpiękniejszych choinek.

XVIII OTWARTE MISTRZOSTWA NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA

XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Tabliczce Mnożenia odbędą się 16 marca 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego

Wyniki Mistrzostw w Kręceniu Bączkiem Matematycznym

W XIII Mistrzostwach Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Piruet / Mistrzostwach SP7 wzięło udział 84 uczniów klas I - III SP7 i zerówek Publicznego Przedszkola nr 5, 4 uczniów klas V oraz 19 par dziecko - dorosły. Zawody odbyły się 6 grudnia 2018 r. i stanowiły część Dnia Świętego Mikołaja. Wyniki zostały wywieszone na tablicy Samorządu Uczniowskiego, w budynku głównym, na I piętrze.

Sukcesy naszych wokalistek na festiwalu kolęd

Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku, nasza szkoła – podstawowa i odziały gimnazjalne - była reprezentowana na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Nasielsku. I podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz, reprezentanci szkoły zajęli wysokie pozycje, gdyż zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny, a przy tym wyszli ze schematów i utartych „dróg” wykonywania utworów kolędowych. Pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła Małgorzata Odrzywolska z kl. 4g, drugie natomiast Zosia Sosińska z kl. 6a.

SKO – Szkolne Kasy Oszczędzania

W tym roku szkolnym ruszyła akcja SKO (szkolne kasy oszczędności). Klasy pierwsze odwiedziły Panie z banku, które przeprowadziły zajęcia z uczniami na temat oszczędzania. Panie zabrały ze sobą urządzenia bankowe, z których uczniowie mogli skorzystać i przeliczyć pieniądze. Dzieci mogły zobaczyć również zobaczyć banknot 500 zł.

Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego „Okładka mojej ulubionej książki”

Biblioteka szkolna przy pomocy nauczyciela plastyki pana Sebastiana Goliszka zorganizowała i przeprowadziła konkurs plastyczny pt. „Okładka mojej ulubionej książki”. Konkurs był indywidualny i brali w nim udział uczniowie  klas IV i V.

VII Warszawski Konkurs  „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski

Tematy siódmej edycji konkursu dotyczą życia i działalności Marszałka Józefa Piłsudskiego i jego dokonań na rzecz wolnej Polski.
Organizatorem konkursu jest LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ul. Kowelska 1.
Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży postaci i idei Marszałka Józefa Piłsudskiego, jego działalności niepodległościowej i państwotwórczej. Pogłębienie wiedzy na temat dziejów II Rzeczypospolitej, a także kształtowanie postaw patriotycznych.

Konkurs plastyczny „Błysk i blask”

Temat „Błysk i Blask” jest bardzo rozległy, dzięki czemu rozbudza wyobraźnię dzieci i młodzieży do kreatywnego i twórczego myślenia zarówno pod względem interpretacji tematu, jak i doboru formy. Serdecznie zachęcamy do sezonowych inspiracji, jak i realizacji własnych oryginalnych pomysłów. Format pracy: A-3, Technika: dowolna
Termin składania prac: 7 grudnia 2018/ do 6 grudnia do nauczycieli plastyki lub wychowawców

Konkurs świąteczny Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najciekawszą kartkę świąteczną. Praca formatu A4 (złożona na pół) powinna być estetyczna i samodzielna. Liczy się oryginalność, pomysłowość oraz zgodność z tematem. Technika wykonania dowolna.

Prace oddajemy do 3 grudnia 2018.

Akcja „100 pozdrowień na 100 lecie Niepodległości”

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „100 pozdrowień na 100- lecie Niepodległości”.  Projekt jest wspólną inicjatywą ponad stu geografów z całej Polski. Ogólnopolska akcja została zauważona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i włączona do kalendarza oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

LAUREACI KONKURSU POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Gratulujemy zwycięzcom. Gorąco dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom za chwilę wzruszeń.

Wystawa poświęcona 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

W tygodniu poświęconym tematyce patriotycznej zorganizowana została w naszej szkole wystawa prac plastycznych na temat WOLNOŚĆ JEST W NAS. DUMNI ZE SWOJEJ NIEPODLEGŁEJ.

VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży do lat 16 pt. “Wolność jest w Nas!  Dumni ze swojej Niepodległej”

Uczniowie, którzy wykonali prace na wysokim poziomie artystycznym, zgodni e  z regulaminem konkursu.  Ich piękne prace będą reprezentowały naszą szkołę:

Konkurs plastyczny

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Międzynarodowym konkursie plastycznym  Wolność jest w nas!   Dumni ze swojej Niepodległej!

Konkurs ekologiczny „Bądź świadomy – walcz ze smogiem!”

Tegoroczna edycja nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego. Celem konkursu jest wykształcenie u dzieci i młodzieży indywidualnej odpowiedzialności za stan środowiska, uświadomienie konieczności podejmowania działań antysmogowych oraz promowanie działań mających na celu ochronę powietrza.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

wyświetl galerię w Cooliris

Jesteśmy szkołą młodych patriotów!

W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Szkoła młodych patriotów. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i nauczycieli, przy wsparciu dyrekcji szkoły i Rady Rodziców, zrealizowaliśmy wysokie wymagania stawiane placówkom oświatowym, a szkoła otrzymała certyfikat Szkoły młodych patriotów.

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:30
  piątek 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.