Prestiżowe wyróżnienie dla naszej szkoły Jesteśmy SZKOŁĄ Z MISJĄ

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 7 otrzymała tytuł SZKOŁA Z MISJĄ.

„Szkoła z misją to szkoła:

- której uczniowie od najmłodszych lat uczą się postawy pełnej empatii,

- w której nauczyciele wskazują uczniom jak przełożyć wzniosłe idee na szlachetne czyny,

- w której rodzice, poprzez swoje zaangażowanie, uczą dzieci dzielenia się z tymi, którzy bardzo tego potrzebują.”

„W związku z Państwa zaangażowaniem w niesienie pomocy dla najbardziej potrzebujących chcielibyśmy, aby na stronie Państwa szkoły widniało wyróżnienie  „Szkoła z misją”. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy przyznać Państwu ten tytuł” – czytamy w informacji, którą otrzymaliśmy od Fundacji Pomocy Humanitarnej „RedemptorisMissio”.

Przypomnijmy, w ramach wieloletniej współpracy z fundacją, nasza szkoła (do tej pory) wzięła udział w akcjach „Ołówek dla Afryki”, „Puszka dla Maluszka” (aż 4 razy!) oraz „Zeszyt dla Afganistanu”.

OG - 22 775 32 10