20 LECIE „GAZETKI KLEKSOMANIAKA”

W miesiącu październiku „Gazetka  Kleksomaniaka” obchodziła swoje 20 lecie. Z tej okazji można było obejrzeć w świetlicy szkolnej wystawę poświęconą historii gazetki.  Uczniowie mogli również wziąć udział w  konkursach literackich i plastycznych.

I tak w konkursie plastycznym na komiks o spotkaniu z Kleksem  I miejsce zajął Kuba Pietrak,  II miejsce Mateusz Tyszkiewicz, a III Emilia Banasiak. Wyróżnienia przyznano:  Marcelowi Tokarzowi, Lenie Wdowskiej i Jakubowi Ciecierskiemu. Wszyscy nagrodzeni to uczniowie klasy II e.

Klasy trzecie miały natomiast napisać „Dlaczego wartko kupować gazetkę?” Prace na konkurs oddały dzieci z klasy IIIc. Nagrodzeni to: Karolina Parol i Kajetan Kozioł I miejsce, Ala Mikołajewska i Jakub Łęgowski II miejsce, Zuzia Mariańska i Małgosia Dudar III miejsce,  a wyróżnienie przyznano Nikoli Łepkowskiej i Bartoszowi Drobotowskiemu.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10