Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia

W  dniu 24.09.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego i na Rzecznika Praw Ucznia. Tak ważne dla całej społeczności uczniowskiej wydarzenie miało miejsce w dwóch budynkach równolegle: w budynku głównym SP w bibliotece szkolnej głosowali uczniowie klas: III, VI, VII i VIII; zaś w budynku oddziałów gimnazjalnych oddawali swoje głosy uczniowie klas IV i V.

Nad poprawnym przebiegiem wyborów czuwały komisje składające się z przedstawicieli: klas V,  VI, VII, VIII orz nauczyciele bibliotekarze: p. Wanda i p. Teresa, jak również opiekunowie samorządu uczniowskiego: p. Kasia i p. Wojtek.

Wybory przebiegły sprawnie i bezproblemowo, a wyborcy wykazali się rozwagą i dużym zdyscyplinowaniem.

Ogromną pracowitością, zaangażowaniem odznaczała się cała komisja wyborcza od początku, aż do końca (liczenie głosów) trwania przedsięwzięcia.

W wyniku głosowania Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/19 została Aleksandra Żuryńska kl. VIIIe, zaś zastępcami: Julia Dębowczyk kl. IIIb, Zuzanna Bryk kl. IVf, Filip Krajewski kl. VIb.

Funkcję Rzecznika Praw Ucznia będzie sprawować p. Karolina Matejek.

Serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Dobruk. Wanda Kępska