Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Zabawa andrzejkowa dla klas 4 – 6

Tak jak co roku Samorząd Uczniowski  przy współpracy Rady Rodziców zorganizował zabawę andrzejkową dla uczniów klas 4 – 6. To niezapomniane wydarzenie miało miejsce 29.11.2019 w godz. 17.00 – 19.00.

Andrzejki w klasach 1-3

Tajemnicze i urocze wiedźmy, za pomocą czarodziejskiego zaklęcia, zabrały dzieci do krainy magii i czarów. Uczestnicy balu poznali imiona swoich wybranków, a  ulubiony kolor i liczba wskazały jakie mają cechy charakteru, kolorowe emblematy wywróżyły zawód wykonywany w przyszłości. Wszyscy  świetnie się bawili,  tańcząc przy znanych i lubianych melodiach. To był naprawdę magiczny czas, który na długo zapadnie w pamięci.

PASOWANIE NA UCZNIA KLAS PIERWSZYCH

12 października 2018 r. odbyło się uroczyste Pasowanie klas pierwszych na ucznia Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orła Białego. Dzieci pod kierunkiem wychowawców przygotowały bardzo pouczające przedstawienie dotyczące nowo zdobytej wiedzy szkolnej i umiejętności niezbędnych do bycia uczniem.

AKCJA CHARYTATYWNA DLA DAWIDA

W październiku klasa II e i III c przeprowadziły akcję charytatywną na rzecz Dawida.  Dawid to mały bohater. W miesiącu wrześniu jego dom zaczął się palić. Dawid narażając własne życie uratował swoją rodzinę.  Uczniowie naszej szkoły uznali, że  należy pomóc. Dzięki ich zaangażowaniu zebrano kwotę 400 złoty. Oprócz pieniędzy dzieci postanowiły jeszcze wysłać  Dawidowi paczkę z okazji mikołajek i listy.

20 LECIE „GAZETKI KLEKSOMANIAKA”

W miesiącu październiku „Gazetka  Kleksomaniaka” obchodziła swoje 20 lecie. Z tej okazji można było obejrzeć w świetlicy szkolnej wystawę poświęconą historii gazetki.  Uczniowie mogli również wziąć udział w  konkursach literackich i plastycznych.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

5 listopada świętowaliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Chętne klasy przebrały się za postacie z bajek i rozwiązywały różnego rodzaju zagadki, które przygotowali organizatorzy. W klasach odbywały się zajęcia plastyczne, taneczne, czytano i oglądano swoje ulubione bajki.

40 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II.

Święty Jan Paweł II to wielka chluba naszej ojczyzny. Każdego roku obchodzimy Dzień Papieski, podczas którego wspominamy tego Wielkiego Polaka.

Samorząd Uczniowski z wizytą u Pierwszoklasistów.

19 i 22 października przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego - Zuzia wraz z p.Kasią odwiedziły uczniów klas I i życzyły im w imieniu całej społeczności szkolnej sukcesów w nauce oraz samych miłych przygód w szkole.

DZIĘKUJEMY  ZA …, czyli Dzień Nauczyciela w naszej szkole !

15 października 2018 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim  odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia

W  dniu 24.09.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego i na Rzecznika Praw Ucznia. Tak ważne dla całej społeczności uczniowskiej wydarzenie miało miejsce w dwóch budynkach równolegle: w budynku głównym SP w bibliotece szkolnej głosowali uczniowie klas: III, VI, VII i VIII; zaś w budynku oddziałów gimnazjalnych oddawali swoje głosy uczniowie klas IV i V.

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:30
  piątek 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.