wyświetl galerię w Cooliris

OSTATNIE ZAKOŃCZENIE ROKU W PG2

18 czerwca 2019 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Ryszarda Kaczorowskiego zakończyliśmy uroczyście  rok szkolny 2018/2019 i tym samym pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Pani Dyrektor Agnieszka Pindel podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce.  Serdeczne słowa do uczniów, nauczycieli i rodziców skierował również  Burmistrz Miasta Pan Jacek Kowalski.  Wyróżniający się uczniowie otrzymali  nagrody książkowe i rzeczowe, a ich rodzice listy gratulacyjne i podziękowania. Uhonorowano też uczniów za wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych.

Nasi uczniowie, przygotowywani przez nauczycieli i wychowawców, zachwycili nas pięknym polonezem i wzruszającym programem artystycznym. Przypomnieli, że „TRZEBA MARZYĆ”, bo marzenia mają moc sprawczą, a tym samym wskazują nam sens i cel naszej wędrówki. Dzięki marzeniom życie staje się piękniejsze i bogatsze, a człowiek dobry i spełniony. Wiersze i piosenki zaprezentowane prze gimnazjalistów skłoniły do refleksji i sprawiły, że niejednemu zakręciła się łezka w oku.

Dyrekcja, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły życzą absolwentom naszego gimnazjum, aby dostali się do wymarzonych szkół, osiągali sukcesy i realizowali swoje plany i marzenia.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10