wyświetl galerię w Cooliris

IV Powiatowy Międzyszkolny Turniej Literacki „Wojenne ścieżki…”

13.03. 2019 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się czwarta edycja Powiatowego Międzyszkolnego Turnieju Literackiego pod patronatem Starosty nowodworskiego.

Organizatorami wydarzenia byli uczestnicy Sieci Współpracy i Samokształcenia działającej przy Bibliotece Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim. Sieć skupia nauczycieli bibliotekarzy szkół Powiatu Nowodworskiego.

Motywem przewodnim tegorocznych zmagań były ”Wojenne ścieżki”. W turnieju wzięły udział drużyny z trzecich klas gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowodworskiego. Konkurs składał się   z trzech etapów, w których uczniowie zmagali się z trudnymi pytaniami ekspertów. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Gudajtis, Maja Majewska, oraz Natalia Trojanowska z klasy III d. Uczennice wykazały się ogromną wiedzą i najlepiej poradziły sobie z trudnymi pytaniami oraz konkursowym stresem. ZAJĘŁY  PIERWSZE MIEJSCE  WŚRÓD SZKÓŁ POWIATU NOWODWORSKIEGO.

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczyli laureatom: Starosta Powiatu Nowodworskiego Pan Krzysztof Kapusta oraz Pani Beata Zych - Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie. Gratulacje złożył także gospodarz spotkania - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4  Pan Zdzisław Szmytkowski.

Gratulujemy sukcesu.

wyświetl galerię w Cooliris