wyświetl galerię w Cooliris

PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas spędzony wśród najbliższych. Jednak jak wiadomo najpierw trzeba się do nich odpowiednio przygotować i nie chodzi tu tylko o ugotowanie dwunastu potraw czy ubranie choinki, ale przede wszystkim chodzi o dobre nastawienie i radość ze zbliżających się dni.

Świąteczny klimat dało się również odczuć w naszej szkole. Dnia 21.12.2018 roku klasa IIIa pod przewodnictwem wychowawczyni p. wicedyrektor Małgorzaty Pawełas odegrała jasełka. Przedstawienie opowiadało o rodzinie, która mierzy się z rozłąką. Czas Bożego Narodzenia miał to zmienić i na szczęście tak się stało! Każdy z aktorów zaangażował się równie mocno. Dodatkowo nie mogło również zabraknąć występów wokalnych, gdzie zaśpiewały Vesna Leszczyńska z kl. IIIa i Ida Sulkowska z kl. IIIb, a także Małgosia Odrzywolska z kl. IVg. Wystąpiły również dzieci z klas V, które zaśpiewały i zagrały na flecie kolędę.

Myślę, że te – już ostatnie jasełka dla naszego gimnazjum długo zostaną nam w pamięci, bo zarówno sam występ jak i przygotowania do niego znacznie pomogły nam poczuć klimat świąt Bożego Narodzenia.

Amelia Nurczyńska z klasy IIIa

wyświetl galerię w Cooliris