DYSKOTEKA SZKOLNA

We wtorek 27 listopada w naszej stołówce szkolnej odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z oddziałów gimnazjalnych oraz z klas VII-VIII szkoły podstawowej. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17:00 i trwała do 20:00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekunkami p. Teresą Brodowską i p. Martą Bruzdą. Nad bezpieczeństwem naszych uczniów czuwała też liczna grupa nauczycieli. O repertuar muzyczny oraz niezbędny sprzęt zadbało tradycyjnie koło radiowe Zwarcie pod czujnym okiem p. Piotra Wiśniewskiego. Początkowo nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom, jednak dość szybko do tańczących dołączali kolejni i zabawa rozkręciła się na całego. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i liczymy na Waszą obecność podczas kolejnej dyskoteki.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego

Zespół Szkolno-Przedszkolny