Nawigacja

Treść strony

wyświetl galerię w Cooliris

NASZE SUKCESY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

26.09.2018 r. w Modlinie Twierdzy, rozegrane zostały mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w indywidualnych biegach przełajowych

w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (MIMS).

Reprezentacja chłopców naszej szkoły z klas 7-8 oraz klas gimnazjalnych pod kierunkiem i opieką pana mgr Mariusza Tyczyńskiego startowała na dystansie 1500 m i zajęła bardzo wysokie miejsca kwalifikując się tym samym do mistrzostw powiatu.

13 miejsce Siwek Kacper

Wszyscy wymienieni powyżej uczniowie, awansowali do mistrzostw powiatu Nowy Dwór Maz.

28.09.2018

Również w Modlinie Twierdzy odbyły się mistrzostwa Nowego Dworu Maz. w sztafetowych biegach przełajowych gdzie reprezentacja chłopców naszej szkoły nie mając sobie równych zajęła 1 miejsce w sztafecie 10X1000m.

Naszą szkołę reprezentowali:

Tomaszek Olaf, Siwek Kacper, Pierścieniak Konrad, Stefański Bartłomiej, Skiba Bernard, Chomicz Adrian, Czapla Wiktor, Kubiak Dawid,

Giżyński Arkadiusz, Kucharuk Piotr, rezerwowy Wieczorek Jakub, trenerem selekcjonerem i opiekunem sztafety był pan mgr Mariusz Tyczyński (czas sztafety 35:14)

1.10.2018

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Maz. w indywidualnych biegach przełajowych.

3.10.2018

Odbyły się mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Maz. w sztafetowych biegach przełajowych.

W których nasza sztafeta zdeklasowała swoich rywali, podwójnie ich dublując...

W składzie naszej reprezentacji wystąpili:

Filipowicz Bartłomiej, Pierścieniak Konrad, Stefański Bartłomiej, Skiba Bernard, Chomicz Adrian, Czapla Wiktor, Kubiak Dawid, Giżyński Arkadiusz, Kucharuk Piotr, Wieczorek Jakub, trenerem selekcjonerem i opiekunem sztafety był pan mgr Mariusz Tyczyński

(czas sztafety 32:53)

11.10.2018

W Pomiechówku odbyły się mistrzostwa rejonu Legionowo w sztafetowych biegach przełajowych startowały po dwie najlepsze sztafety reprezentujące powiat Legionowo, Piaseczno, Wołomin, Otwock i Nowy Dwór Maz.

Nasza sztafeta w tak silnej konkurencji zajęła świetne 3 miejsce i brązowe medale, występując w składzie:

trenerem selekcjonerem i opiekunem sztafety był pan mgr Mariusz Tyczyński (czas sztafety 25:31)