wyświetl galerię w Cooliris

JAK ROZPĘTAŁYŚMY GRĘ TERENOWĄ W SZKOLE

Był wrzesień. Nie miałyśmy żadnego sensownego pomysłu na zbliżający się dzień chłopaka.  Pewnego dnia padł pomysł gry terenowej i przebrania się za postacie z bajek. Na początku każda z nas wybrała sobie osobę, za którą chce się przebrać. (Wbrew pozorom nie było to takie łatwe i w dniu, w którym odbył się dzień chłopaka byłyśmy zupełnie innymi postaciami.) Napisałyśmy szczegółowy plan i podzieliłyśmy się na grupy. Wszystkie bardzo zaangażowałyśmy się w choćby najdrobniejszy element i z ogromną niecierpliwością czekałyśmy aż męska część naszej klasy zobaczy efekty naszej pracy.

W piątek 5 października o godzinie 17:30 chłopcy weszli do szkoły i zatracili się w wirze zagadek. W tak zwanym międzyczasie zjedliśmy pizzę i powróciliśmy do dalszej zabawy. Spędziliśmy świetny wieczór całą klasą. Chłopcy uważają, że był to najlepszy dzień chłopaka na świecie. A my czekamy na rewanż z okazji dnia kobiet!

Weronika Tomaniak

:DDDD