wyświetl galerię w Cooliris

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W poniedziałek 24 września 2018 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 odbyły się ostatnie już i historyczne wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Ryszarda Kaczorowskiego.

Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w której kandydaci przedstawiali swoje programy wyborcze oraz koncepcję pracy na rzecz społeczności uczniowskiej. Gimnazjaliści bardzo poważnie i odpowiedzialnie podeszli do wyboru swoich reprezentantów, bo udział w wyborach to nauka samorządności i zasad obowiązujących w demokratycznym społeczeństwie.

Uprawnionych do głosowania w naszym gimnazjum było 128 uczniów. W wyborach wzięło udział 97 uczniów, z których 96 osób oddało głosy ważne oraz 1 głos nieważny. Społeczność szkolna zdecydowała, iż ostatni w historii Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Ryszarda Kaczorowskiego reprezentować będą:

Hanna Boczkowska kl. 3a – przewodnicząca

Zofia Szałowska kl. 3a – zastępca przewodniczącego

Członkowie zarządu:

Aleksandra Zając kl. 3a

Karolina Wiktoria Pindel kl. 3a

Gratulujemy wybranemu Zarządowi Samorządu Uczniowskiego i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej i całej szkoły.

Opiekunowie Samorządu

Teresa Brodowska