Wycieczka do Urzędu Miejskiego i Modlina Twierdzy.

Uroczyste zakończenie roku w naszej grupie

Nasz Ananasek-Alan skończył 7 lat, z tej okazji życzymy Ci spełnienia wszystkich marzeń i samych radosnych chwil w życiu. Sto lat Alan!!!

Ananaski uczestnicząc w warsztatach na Zamku Królewskim poznały bliżej legendę o Warszawskiej Syrence, a także spacerowały po Starym Mieście poznając jego kilka najważniejszych punktów.

W miesiącu kwietniu odwiedziła Nas Ochotnicza Straż Pożarna, dzieci poznały między innymi zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przypomniały sobie numery telefonów alarmowych. Serdecznie dziękujemy mamie Nataszki za zorganizowanie tak fantastycznego spotkania:)

Zabawy z wykorzystaniem butelek:)

Zajęcia matematyczne.

Ogrodnicy:) ... wiosenne siewy i prace w własnoręcznie przygotowanym ogródku:)

Urodziny Kacperka. Życzymy wszystkiego najlepszego:)

23 marca uczestniczyliśmy w koncercie muzyki hip-hopowej. Mikołaj i Olek popisali się wspaniałymi umiejętnościami tanecznymi :)

21 marca z uśmiechami na twarzy i piosenką na ustach witaliśmy wiosnę

Rytmika:) a tak sobie muzykujemy:)

Urodziny Igi, życzymy wszystkiego najlepszego:)

Obchody Dnia dziewczynek

Warsztaty patriotyczne. Ananaski wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat naszego kraju

1 marca wzięliśmy udział w wycieczce do Muzeum Geologicznego. Zapoznaliśmy się z etapami powstawania życia na Ziemi. W drodze powrotnej odwiedziliśmy również Centrum Nauki Kopernik, gdzie obejrzeliśmy wystawę "Patrz Ziemia"

Tłusty czwartek:), ależ było słodko:)

Siostra i Mama Zuzi po raz trzeci goszczą u nas z bajką i obiecują, że to jeszcze nie koniec ;)

Wspaniały koncert duetu Puch-Puch

W Walentynki Nutki zaprosiły nas do wspólnych zabaw :)

Weronika i mama Zuzi czytają bajkę

W styczniu z okazji Dnia Kubusia Puchatka bawiliśmy się i uczyliśmy wspólnie z grupą "Wiewiórki". Ach jakie to było miłe spotkanie:)

Wiktoria i Tymon obchodzili urodziny. Składamy im serdeczne życzenia:)

Paweł Nastula i jego grupa zaprezentowali nam jak ćwiczyć Judo.

Poczytaj mi mamo....ach jak przyjemnie posłuchać bajki czytanej przez najbliższych:) Dziękujemy serdecznie mamie Gabrysi za mile spędzony czas:)

Starsze koleżanki z klasy VIII również z olbrzymią ochotą przeczytały nam bajkę:) Dziękujemy:)

Zajęcia integracyjne z rodzicami. Była super zabawa :)

Ach... co to był za bal :)

Kreatywne zabawy klockami Dinesa

Ananaski gościły u siebie Mamę oraz Siostrę Zuzi. Wysłuchaliśmy bajki o Smerfach, którą przeczytała dla nas Weronika, skosztowaliśmy pyszne ciasto upieczone przez Zuzię z niewielką pomocą mamy :). Serdecznie dziękujemy

Warsztaty "U króla Maciusia".

Uroczyście obchodziliśmy urodziny Oli i Lenki:) Życzymy dziewczynkom wszystkiego najlepszego:) W czasie przedświątecznym dzięki uprzejmości mamy Kacperka Ś. dzieci zostały obdarowane słodkim upominkiem:) Serdecznie dziękujemy:)

Jemy zdrowo, kolorowo :) A jeszcze bardziej smakuje kiedy wszystko sami przygotujemy:)

W oczekiwaniu na święta spotkaliśmy się z Nutkami, by przywołać Mikołaja i miło wspólnie spędzić czas :)

"Rockowa Gwiazdka" w wykonaniu Ananasków

W miesiącu grudniu dzięki zaangażowaniu mamy Ali- Pani Ani progi Naszego Przedszkola odwiedzili nietypowi goście Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim w towarzystwie policyjnego Borsuka, którzy zaznajomili dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na drodze. Dziękujmy Pani Aniu:)

Słodkie Mikołajki

6 grudnia nasz kolega Mikołaj skończył 6 lat. Mikołaj, życzymy Ci zdrówka i wszelkiej pomyślności :)

Andrzejkowa fortobudka

Urodziny Olka, życzymy wszystkiego najlepszego:)

Integracyjne zabawy andrzejkowe z gr. X "Nutki"

Serdecznie dziękujemy, za słodki, andrzejkowy poczęstunek Mamie Mikołaja- p. Agnieszce :)

Zabawy z wykorzystaniem guzików

Spotkania w Bibliotece, ach jak miło płynie nam czas.....

23 listopada Ananaski odwiedzili wyjątkowi goście. Dzięki uprzejmości Taty Nataszki, Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej zapoznali dzieci z zasadami bezpieczeństwa oraz etapami udzielania pomocy w sytuacjach niebezpiecznych i zagrażających życiu człowieka. Serdecznie dziękujemy :)

Wycieczka do Muzeum Instrumentów i Parku Bajka:)

11 listopada- obchodzimy Święto Niepodległości.

Wspólnie obchodziliśmy urodziny, Nataszki, Ali, Oliwki, życzymy dziewczynkom wszystkiego najlepszego, wiele radości i wspaniałych zabaw z rówieśnikami.

Zabawy Halloweenowe

Tak poznawaliśmy dary Jesieni- wszystkimi zmysłami :)

Urodziny Lenki :)

Koncert bębnów afrykańskich w wykonaniu Rickyego Liona