2c i 3e na zielonej szkole

Początek czerwca w 2c i 3e upłynął wyjątkowo przygodowo, ponieważ nasze klasy wyjechały na Zieloną Szkołę do Kulki. 5 fantastycznych dni upłynęło w aurze pięknej pogody i wspaniałego otoczenia przyrody.

Każdy uczestnik miał okazję pokonać swój strach i słabości na ściance wspinaczkowej i parku linowym, poczuć dreszczyk emocji jeżdżąc na quadach, trenować swoją siłę i oko strzelając z łuku oraz ćwiczyć zręczność tworząc biżuterię oraz... zmywalne tatuaże! Zarówno 2c jak i 3 e fantastycznie bawiły się integrując swoje klasy podczas mega gier planszowych, walk sumo czy potrójnych biegów. Wiele gier terenowych pozwoliło na poznanie najbliższego otoczenia przy jednoczesnym rozwiązywaniu zagadek. Otrzymaliśmy nagrodę od Alicji z Krainy Czarów oraz poznaliśmy las NOCĄ! Wędrowaliśmy jego ścieżkami w całkowitej ciemności, bez latarek, a szlak wyznaczały nam jedynie świetliki.

Wyprawa smoczą łodzią nauczyła nas współpracy, ponieważ wszyscy musieli wiosłować w jednym rytmie. Pływanie po jeziorze Łęsk umilał nam krzyk żurawi, a wieczory spędzaliśmy przy ognisku i gitarze. Nie obyło się również bez dyskoteki. O pełne brzuchy zadbały Panie kucharki, które codziennie serwowały pyszne posiłki.

Całe 5 dni upłynęło w atmosferze spokoju i aktywnego poznawania pięknego, mazurskiego świata!

Anna Traczyk