Szkolny konkurs „Mam talent”

Pod koniec maja w naszej szkole odbył się konkurs „Mam talent”. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje talenty i uzdolnienia w różnych dziedzinach: plastycznej, muzycznej, sportowej oraz polonistycznej. Komisja jury w składzie: p. Izabella Ryńska - Pieluchowska, p. Katarzyna Wasilewska, p. Wanda Kępska, p. Katarzyna Dobruk, p. Wojciech Stecyna oraz przedstawiciele uczniów:  Aleksandra Gut i Bartłomiej Żak z kl. IIg wytypowali 10 finalistów, którzy 19.06.2017 prezentowali się przed całą społecznością szkolną na hali sportowej. Tym razem to sami uczniowie, drogą głosowania, wybierali laureatów szkolnej edycji „Mam talent”.

Zwyciężyli: Nadia Nowakowska z kl. IIf - taniec nowoczesny, Mateusz Witt - układanie kostki Rubika. Wyróżnienie otrzymała Gabriela Jaroszczyk z kl. IVa za niezwykle ciekawy układ gimnastyczny.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy. Jesteśmy z Was dumni!

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,