Igrzyska sportowe szkół nowodworskich

2 czerwca 2017r. na hali NOSiR-u rozegrano coroczne Igrzyska Sportowe klas 1-3 szkół nowodworskich. Do rywalizacji przystąpiły 3 reprezentacje: z SP 5, SP 4, SP 7. Walka była bardzo zacięta i do ostatniej konkurencji ważyły się losy zwycięstwa.

Ostatecznie nasza reprezentacja w składzie: Łucja Biernacka 1b, Amelia Gumkowska 1b, Zuzanna Mariańska 1c, Lena Michałowska 1c,  Wojciech Biernacki 1b, Szymon Rosiak 1b, Marcel Kraśniewski 1a,  Oliwia Wiśniewska 2e, Nadia Nowakowska 2f, Maria  Gromadka 2d, Wiktoria Westfal 2a, Aleksandra Wiśniewska 2a, Milan Kalinowski 2a, Igor Szymański 2e, Marcel Marquitan 2g, Milena Markowska 3g, Justyna Dobrowolska 3e, Katarzyna Fotek 3e, Jakub Żuryński 3c, Kamil Kalinowski 3e, Karol Filipowicz 3e, Szymon Boliński 3e - zwyciężyła. Drużynę do zwycięstwa przygotowały panie: Grażyna Nurczyńska, Anna Warchoł, Dorora Przygoda, Katarzyna Tomaszewska i Anna Traczyk.

Niewątpliwie do sukcesu przyczynił się gorący doping naszych, licznie zgromadzonych, kibiców. Przerwy między konkurencjami wypełnione były pięknymi występami artystycznymi  w wykonaniu uczniów poszczególnych szkół. Pokaz akrobatyczny i taniec z szarfami naszych artystów, przygotowany pod kierunkiem pań Anny Warchoł i Bogusławy Dalgiewicz-Ruchały, zachwycił wszystkich zgromadzonych.

Na zakończenie wręczono puchary i medale uczestnikom zawodów.

GRATULACJE dla zwycięskiej reprezentacji!

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,