Akcja : Zaczytani.org w naszej szkole

Wzorem ubiegłego roku nasza szkoła po raz drugi kontynuowała udział w akcji charytatywnej: Zaczytani.org. Od połowy kwietnia do połowy maja 2017  roku dołączyliśmy do wielkiej zbiórki książek przeznaczonych dla chorych dzieci. Miejsce gromadzenia darów znajdowało się w bibliotece szkolnej, gdzie pod czujnym okiem pani Wandzi co dnia przybywało różnych ciekawych, niezniszczonych pozycji książkowych.

Oprócz tego w nasze działania zaangażowali się dzielnie wychowankowie świetlicy szkolnej, którzy pod kierunkiem p. Izy Pieluchowskiej wykonali przepiękne laurki dla chorych dzieci.

Zebrane książki  wraz z wykonanymi pracami świetlików przekazaliśmy Szpitalowi Dziecięcemu w Dziekanowie Leśnym.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą szlachetną akcję.

Szkolnymi organizatorami Zaczytanych.org byli: nauczyciel bibliotekarz  -  p. Wanda Kępska, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: p. Kasią i p. Wojtkiem oraz p. Izabella Pieluchowska.