Wycieczka IIf do Hulakula

W środę  31 maja 2017 roku z okazji Dnia Dziecka  udaliśmy się na wycieczkę do Rozrywkowego Centrum Miasta Hulakula przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie.  Zaraz po przybyciu energicznie ruszyliśmy do środka i błyskawicznie się przebraliśmy, aby jak najszybciej zacząć zabawę. Pierwszą czekającą na nas niespodzianką był plac zabaw, który zawierał liczne atrakcje, takie jak basen kolorowych piłek, zjeżdżalnie czy różnorodne labirynty. Przez godzinę bawiliśmy się wśród bezpiecznych przestrzeni, zapewniających kreatywną zabawę pod czujnym okiem instruktorek. Czas nam bardzo szybko minął podczas wspólnej zabawy. Po czym spragnieni i głodni udaliśmy się na obiad do restauracji, który zakończyliśmy pysznymi lodami z bitą śmietaną. Kolejną atrakcją był bowling. Podzieliliśmy się na sześć zespołów, w których zdobywaliśmy punkty za ilość zbitych kręgli. Pan instruktor wpisał wszystkie grupy w system i wytłumaczył obowiązujące zasady. Po godzinie emocjonującej rywalizacji udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Chętnie opowiadaliśmy o ilości zdobytych punktów, o tym kto zwyciężył w każdej z drużyn oraz o radości jaką sprawiła nam wspólna zabawa. To był cudowny dzień. Z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

wychowawca

Beata Filipiak