QUIZ WIEDZY O ZDROWIU

W ostatnim tygodniu kwietnia obchodzono w szkole „Tydzień zdrowia”. W związku z tym w świetlicy zorganizowano quiz zdrowotny oparty o formułę znanego teleturnieju telewizyjnego „Jeden z dziesięciu”.  Do konkurencji przystąpiło dziesięciu uczniów klas I, II i III. Pytania dotyczące zdrowego odżywiania, higieny ciała i umysłu, bezpieczeństwa oraz aktywności fizycznej i dyscyplin sportowych stanowiły dla uczniów podsumowanie wiedzy. Do drugiego etapu przeszło 6 uczniów, którym udało się odpowiedzieć na najwięcej pytań. Po pytaniach wyboru do finałowej rozgrywki weszły 3 dziewczynki. Zwycięzcą została Liliana Gadomska z klasy 2e. Interesująca forma konkursu przyciągnęła niemałą widownię, która z zaciekawieniem oglądała rozgrywkę.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,