Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

Wycieczka klasy V a i V c do Interaktywnego Kina

Dnia 26 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy V a oraz V c wybrali się do kina interaktywnego na seans pt. "Podróże kosmiczne". W ciągu ponad 3 godzin na dzieci czekało wiele atrakcji. Podróże Kosmiczne to opowieść o kosmosie, Układzie Słonecznym, gwiazdach oraz naszej planecie Ziemi. W sali 3D wyruszyliśmy w trójwymiarową podróż na krańce Wszechświata. Poznaliśmy nasz Układ Słoneczny i z bliska przyjrzeliśmy się zadziwiającym planetom i gwiazdom. W sali ruchu obejrzeliśmy zachwycający film o naszej planecie Ziemi. Zobaczyliśmy jej niezwykłe piękno, ale i dostrzegliśmy zagrożenia jakie niesie ze sobą rozwój cywilizacji. W sali inspiracji dowiedzieliśmy się, co by było gdyby ludzkość musiała opuścić Ziemię a w sali wyobraźni, przekonaliśmy się jak wyglądać mogłoby tajemnicze spotkanie z pozaziemskimi istotami. Sala muzyki zafundowała nam natomiast galaktyczny koncert.

Następnie klasa V a udała się na warsztaty pizzy. Połączenie seansu filmowego z warsztatami wypiekania pizzy to nie tylko dobra zabawa, ale również świetny sposób na zbudowanie wzajemnych relacji pomiędzy dziećmi. W trakcie warsztatów uczestnicy zgłębiają tajemnicę produkcji pizzy, a potem zamieniają się w kucharzy i samodzielnie przygotowują swoją ulubioną pizzę.

Z kolei uczniowie klasy Vc wyruszyli na sportową rywalizację na torze bowlingowym. Połączenie zajęć edukacyjnych z pobytem w kręgielni to świetny sposób na skuteczne i harmonijne ćwiczenie koordynacji ruchowej wśród młodzieży, ale również szansa na współzawodnictwo oraz rywalizację o najlepszy wynik.

 

 

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.