Z życia klasy 4a…

Co wydarzyło się po wizycie uczniów klasy 4a w TVN? Bardzo dużo! Już następnego dnia, 8 marca chłopcy przygotowali miłą niespodziankę dla swoich koleżanek i w prezencie na Dzień Kobiet podarowali im ciasto!To była bardzo słodka uroczystość.

Pozostając w klimacie słodkości, 15 marca wybraliśmy się na wycieczkę do Manufaktury Czekolady. W programie wycieczki było:  tworzenie własnej tabliczki czekolady, prezentacja „Od plantacji do tabliczki”, kubek gorącej czekolady dla każdego uczestnika, degustacja ziarna kakao, pokaz ręcznego temperowania czekolady na blacie granitowym i konkurs czekoladowy.
I choć podobno „słodziaków nie trzeba dosładzać”, zapakowaliśmy zrobione przez siebie czekolady i zabraliśmy je do domu. Tym razem było wręcz przesłodko.

Również w marcu, podczas dwóch warsztatów przygotowywaliśmy wielkanocne stworki z masy solnej na kiermasz zorganizowany przez Radę Rodziców.

1 kwietnia, w sobotę! (i wcale nie był to żart) dziewczynki z klasy 4a pod opieką swoich nauczycielek wybrały się pociągiem na wycieczkę do Warszawy. Obejrzały film „Piękna i Bestia”. Wycieczka udała się w 100 procentach. Była słoneczna pogoda, pociąg pędził jak błyskawica, a film był przepiękny. Dobrze jest czasami spędzić chwilę albo dwie wśród samych niewiast.

Teraz integrowały się dziewczynki, a po świętach integrują się chłopcyz 4a…

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,