Mali giganci z 4a na nagraniu Małych Gigantów w TVN

Można śmiało stwierdzić, że wycieczki organizowane w tym roku szkolnym dla uczniów klasy 4a są niebanalne. Byliśmy m. in. na jachtach na Mazurach, polecieliśmy samolotem do Wrocławia, a teraz… odwiedziliśmy TVN. 7 marca 2017 roku uczniowie klasy 4a uczestniczyli w nagraniu popularnego i lubianego programu Mali Giganci.

Ponieważ był to już odcinek finałowy, widzieliśmy najzdolniejsze dzieci z całej Polski w towarzystwie dorosłych gwiazd ze świata piosenki i tańca. Widzieliśmy też Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Chylińską i Sonię Bohosiewicz, a z Filipem Chajzerem zrobiliśmy sobie nawet zdjęcie.
I choć nagranie trwało 7 godzin, czas absolutnie nam się nie dłużył. Towarzyszyły nam bowiem olbrzymie emocje i byliśmy bardzo podekscytowani. Poza tym poznaliśmy kulisy pracy w TVN i staliśmy się mistrzami świata w biciu brawa. :)