Konkurs wiedzy OMNIBUS 2017

Konkurs wiedzy OMNIBUS ma wieloletnią tradycję w naszej szkole. Rozgrywany jest on w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsi uczniowie z klas drugich i trzecich stanowią I grupę, II grupę tworzą uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych. O tytuł Omnibusa rywalizuje po dwóch przedstawicieli z każdej klasy. Uczniowie wykazują się bardzo  dużą wiedzą z wielu dziedzin. Konkurs cieszy się niesłabnącą  popularnością,  wzbudza wiele emocji, zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. W tym roku odbył się w dwóch terminach: 30 stycznia i 2 lutego. Komisja w składzie: p. W. Kępska, p. E. Pikuła, p. T. Wesling, p. B. Dalgiewicz-Ruchała, p. G. Duch i p. K. Dobruk  wyłoniła dwóch zwycięzców, którzy zdobyli zaszczytne miano OMNIBUSA. Są to: JAKUB KRZEPICKI KL. IIIE i ALEKSANDRA CZAJKOWSKA KL. VIB. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.