WALENTYNKI W ŚWIETLICY

Walentynki cieszą się coraz większą popularnością.Święto zakochanych obchodzone 14 lutego, to również okazja do wspaniałej zabawy. Uroczystość walentynkową dla swoich wychowanków ze świetlicy szkolnej przygotowały wychowawczynie p. E. Ładniak i p. I. Ryńska- Pieluchowska.

Po krótkim wstępie dotyczącym historii Walentynek, nastał czas wspólnej zabawy. Uczestnicy poprzez losowanie kotylionów dobierali się w pary. Pary mogły się zmierzyć w różnych konkurencjach. Precyzja, szybkość, pomysłowość, to tylko niektóre umiejętności, którymi musieli się wykazać. Konkursy i zabawy zakończyły się - randką w ciemno. Uczestnicy randki przybierając pseudonimy odpowiadali na pełne humoru pytania, a zwycięskie pary w nagrodę otrzymały wspólne zdjęcie. Walentynki zakończyły się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.

E. Ładniak

Zespół Szkolno-Przedszkolny