Świetlicowy bal karnawałowy

W dniu 2  lutego 2017r. w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. Uczniowie klas I – III wzięli udział  zabawach tanecznych prowadzonych przez organizatorów balu – wychowawców świetlicy. Przed rozpoczęciem zabawy nauczyciele pomagali dzieciom w przygotowaniu strojów - spódniczki z bibuły dla dziewczynek. Na początku balu witaliśmy się tańcem – „taniec przyklejaniec” oraz „Dwóm tańczyć się zachwiało”. Wspólnie tańczyliśmy makarenę, kaczuchy oraz taniec krasnoludka – uwielbiany przez dzieci. Atrakcją balu były konkursy takie jak taniec na gazecie, taniec z balonem, karmienie kolegi mandarynkami z zawiązanymi oczami oraz kilka innych. Każdy uczeń biorący udział w konkursach dostał nagrodę. Była również muzyka do zabaw dowolnych. Wszyscy świetnie się bawili, na zakończenie balu był słodki poczęstunek dla dzieci.

Krystyna Dobrzyńska

Monika Michalczyk