Zimowe wydarzenia Iskierek.

Mimo, że na dworze mróz, śnieg, zawieje, w klasie 3e właśnie zimową porą odbyło się wiele wspaniałych uroczystości, wycieczek, imprez , które wznieciły wiele ciepłych emocji.

21 grudnia Iskierki zaprosiły swoich rodziców na klasowe przedstawienie jasełkowe. Mali artyści przygotowali niesamowity program artystyczny, pełen humoru, ekspresji i muzyki. Dzieci z pasją odgrywały swoje role, śpiewały kolędy, pastorałki i recytowały wiersze. Wiele braw zebrały występy niesfornych diabełków. Na koniec były życzenia, opłatek, upominki dla rodziców. Dla Iskierek zaś rodzice mieli nie lada niespodziankę- do klasy przyszedł prawdziwy Mikołaj z workiem pełnym prezentów, a na stołach czekał smaczny poczęstunek. W miłej atmosferze spędziliśmy wspaniały wtorkowy wieczór.

Następnego dnia, po lekcjach, Iskierki z 3e zaprosiły zaprzyjaźnione trzy klasy do swojej sali aby zaprezentować im przedstawienie jasełkowe „Kolędnicy i diabełki”. Klasa 1b, 2 c i 3d z wielkim przejęciem oglądały występy kolegów z 3e. Było wiele okazji do śmiechu, do wspólnego kolędowania, a nawet do tańca na środku sali z najmłodszymi widzami. To była prawdziwa integracja klas 1-3.

Tym miłym akcentem zakończyliśmy przedostatni dzień w szkole przed przerwą świąteczną.

Aneta Lodzik

Zespół Szkolno-Przedszkolny