Świąteczna akcja pomocy potrzebującej rodzinie

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.” Te słowa św. Jana Pawła II zostały umieszczone w Misji szkoły i doskonale charakteryzują uczniów SP 7, ich rodziców, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

W tym roku kolejny raz w przedświątecznym czasie postanowili wesprzeć potrzebującą rodzinę. Tym razem pomogli ludziom, których jedno z dzieci jest niepełnosprawne. Największym marzeniem rodziców jest, żeby znalazł się ktoś, kto mógłby pomóc ich córeczce, ale wiedzą, że to niemożliwe. Społeczność szkolna zgromadziła dla rodziny żywność trwałą, środki czystości i artykuły higieniczne, spodnie, bluzy i koszulki dla dzieci, materiały szkolne, a nawet koce, ręczniki, poduszki, kołdry, garnki, patelnie, czajnik i drobne AGD. Nie zapomnieliśmy o szczególnych upominkach – klockach i paletkach do tenisa stołowego dla chłopców oraz prezentach dla rodziców, choć o nich nie wspominali. Udało nam się uzbierać mnóóóóóóóóóóóóstwo rzeczy.

Tradycyjnie już dziękujemy  wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji:

- uczniom SP 7, ich rodzicom, znajomym i znajomym znajomych,

- nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym i ich rodzinom,

- sponsorom, a także tym, którzy segregowali rzeczy, pakowali prezenty, pomagali nosić ciężkie pudła, wspierali nas dobrym słowem i o nas myśleli.

Dziękujemy Dobrym Duchom, które od lat wspierają nasze akcje – opiekujcie się nami dalej.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO, a przede wszystkim za to, że umiecie dzielić się sercem jak białym opłatkiem.

Dzięki Wam świat staje się piękniejszy. :)

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,